Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Пошук по сайту

Новини

Розсилка

Жіночі новини

Ім`я
E-mail
 

Лесбіянками стають жінки та дівчата з абсолютно різних причин.


Перша і сама реальна - порушення фізіології, які закладаються ще в період зачаття і подальшого розвитку. У тілі жінки поселяється душа чоловіка. В цьому випадку є два шляхи вирішення проблеми - операція зі зміни статі або ж спроби влаштувати своє особисте і сімейне життя з такими ж жінками.Друга основна група причин - соціальні. Періодично в історії існувала мода на лесбійське кохання, особливо в середовищі творчих особистостей. Навіть зараз періодично відносини між жінками виносяться на загальний огляд, але це в основному не більше ніж епатаж.

Третя група причин - об'єктивні. В спільнотах, де немає чоловіків в принципі або в дуже малій кількості, формуються стійкі жіночі пари. Такі відносини можуть виникнути в жіночій в'язниці, наприклад, або в жіночих гаремах на сході.

Не менше лесбіянок виходить з жінок в силу виховання чи сформованих життєвих обставин. До таких результатів призводить насильство в сім'ї з боку батька, вітчима, чоловіка або брата, спроби або реальне згвалтування, постійне брутальне ставлення до жінки.

Рано чи пізно до жінки приходить усвідомлення того, що вона не така, як усі. Подальший розвиток ситуації може бути різним: лікування у психологів, спроби знайти спільну мову з подругами, страх відкритися своєї сім'ї, адже є варіант залишитися ізгоєм надовго, якщо не назавжди.

Деякі жінки, які вважають себе чи є фізіологічними лесбіянками, намагаються побудувати видимість сімейних відносин з протилежною статтю, народжують дітей, намагаються позбутися своєї схильності або хоча б просто її приховати, адже суспільство жорстоко до тих, хто вибивається з норми або просто незрозуміло більшості обивателів .

Після таких, не завжди вдалих спроб лесбіянка може або піти від чоловіка, або, зберігаючи видимість сім'ї, знайти віддушину в коханці своєї статі.

При всій своїй несхожості лесбіянки не особливо виділяються з натовпу, як чоловіки нетрадиційної орієнтації. Іноді, жінки, які грають у парі активну роль, виглядають більш чоловікоподібними, носять в основному брюки, обходяться мінімумом макіяжу і вибирають короткі стрижки. Пасивні зберігають всю свою жіночність в повній мірі.

Однак таке умовний поділ ролей в парі не завжди помітне або категоричне. Пару можуть скласти дві жіночні особи, які просто жіночу ласку воліють чоловічої грубості. Вони аргументують свій вибір тим, що хто як не жінка може принести задоволення партнерці.

У наш час набагато простіше людям нетрадиційної орієнтації стало відкритися або знайти собі пару. Чимало можливостей надає Інтернет, є своєрідні «клуби за інтересами» і просто традиційні місця зустрічей, де можна знайти собі супутницю життя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити