Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Для малюків в якості матеріалу для виробів підійдуть зовсім прості речі. Дітей молодшого віку більше привертає сам процес виготовлення, ніж на результат. Для них цікавіше розглядати і перебирати матеріал, ніж спостерігати готову саморобку.

Детальніше: Підробки з малюками з підручних і непридатних матеріалів

Вироби з стрічок виходять красивими і оригінальними. Їх виготовлення досить клопітка і трудомістка справа, тому для маленьких дітей таке творчість не підійде. Займатися такими виробами можуть діти старшого віку, наприклад, молодші школярі. Якщо у малюка є старший брат або сестра, він може зайнятися безпосередньо виготовленням вироби, а молодша дитина буде «підмайстром». Підібрати матеріал за розміром і кольором, вибрати які більше подобаються - все це під силу малюкові. Надаючи допомогу старшій дитині, малюк буде відчувати себе потрібним і корисним, а спільна робота розвине у нього організованість.

Детальніше: Прості вироби з стрічок для дітей

Творчі заняття для малюків в школах розвитку дуже різноманітні. Сюди входять і малювання, і конструювання, ігрові заняття і ліплення з пластиліну. На таких заняттях дитини навчають, як працювати з матеріалом, зробити той чи інший виріб. Якщо батьки не мають можливості водити дитину в школу розвитку на такі заняття, або бажають брати участь в цьому процесі, то цілком можливо освоїти техніку ліплення виробів будинку, від найпростіших, до найскладніших.

Детальніше: Ліпимо з пластиліну з дитиною

Будь-яка дитина з дитинства повинен розвиватися фізично і духовно. Важливу роль в процесі розвитку грають різні заняття, творчість, малювання та ліплення. Всі ці види можна об'єднати в один, якщо створювати спільно з дитиною різні вироби. Маючи вільний час і розвинену фантазію, можна будь-який звичайний процес перетворити в захоплююче дійство. Наприклад, виходячи з дитиною на прогулянку, можна не просто гуляти, а зайнятися пошуком відповідних матеріалів, з яких буде створюватися майбутній шедевр. Всілякі камінчики, скельця - все піде у справу.

Детальніше: Робимо з шишок, листя і пластиліну

В останній день жовтня по всьому світу починається передсвяткова суєта. Приміряються наряди, прикрашаються будинки, готується частування. А з настанням темряви вулиці заповнюють ... ні, не ошатні люди, а біси і привиди, чаклуни і відьми, мумії та інша нечисть. То тут, то там можна помітити перебігали від хати до хати зграйки маленьких монстриків, шумно ділять здобич, карамельки, шоколадки та інші солодощі.

Детальніше: Дитячий Хеллоуїн

Пошук по сайту