Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Ось уже впродовж багатьох століть улюбленою іграшкою практично кожної дівчинки є лялька. Останнім часом виробники випускають не тільки ляльок, але й безліч аксесуарів для них і навіть одяг. Варто відзначити, що вони почали випускати цілі родини, з маленькими пупсами і навіть вагітних ляльок. Але ні з чим не зрівнятися будиночки для ляльок. Можна купити безліч будиночків будь-якого розміру, кольору, конфігурації. Крім того, вони насичуються безліччю дрібних деталей, які можна купити практично в будь-якому іграшковому магазині. Якщо раніше діти могли тільки мріяти про будиночок, то тепер в дитячих магазинах представлена величезна їх кількість. Завдяки такому вибору, ви можете придбати дійсно підходящий варіант.

Детальніше: Вибираємо ляльковий будиночок

Барбі є свого роду втіленням ідеальної сучасної дівчини, жінки. Багато хто чомусь вважає, що ця лялька розвиває в дівчатках комплекси, оскільки вони намагаються бути схожими на неї, але нічого з цього не виходить. У когось зростання маленький, хтось повний і т.п. Але насправді все це стереотипи і не варто в усьому звинувачувати ляльку.

Детальніше: Світ Барбі

Зараз ведеться багато розмов про те, шкідливі або корисні для людей комп'ютерні ігри. Противники комп'ютерних ігор стверджують, що вони відривають людей від реальності, викликають різні психічні захворювання або кажучи простою мовою, зомбують людей.

Детальніше: Про корисність комп'ютерних ігор для дівчаток

Останнім часом у дворі будинків з'являється все більше дитячих майданчиків, де малята можуть насолодитися спілкуванням з друзями і зануритися в світ захоплюючих пригод. Дорослим також приємно знаходитися в цьому суспільстві, оскільки вони самі згадують про своє дитинство.

Детальніше: Дитячі містечка і надувні батути - і радість, і користь дитині

Різноманіття іграшок та ігрових навчальних і розвиваючих наборів для дітей, що переповнюють прилавки магазинів, є одним з вирішальних факторів у виробництві нових багатофункціональних дитячих товарів. Одним із прикладів появи нового і більш сучасного товару - говорить абетка.

Детальніше: Весела абетка

У певному віці діти починають грати «в будиночок». Психологи мають різні думки щодо того, яку конкретну роль у розвитку дитини повинна виконувати ця гра. Відомо лише одне: в якийсь момент дитині стає цікавим будувати не тільки власний будиночок з подушок і інших підручних матеріалів, але й маленькі іграшкові будиночки.

Детальніше: Вчимо дитину мислити нестандартно за допомогою Lego

Перераховані нижче рекомендації експертів універсальні і застосовні в більшості випадків, тому до них слід прислухатися.

З усіх ігор найбільшу користь дитині, особливо в маленькому віці, приносять ігри з батьками. Необхідно частіше грати з малюком. В ігровій формі батьки дитини можуть багато чому його навчити.

Детальніше: Ігри з батьками

Пісочниця - це найулюбленіше місце для ігор дітей різного віку: від зовсім ще малюків до школярів. Це тільки здається, що дитина просто грає в пісочниці - насправді в цей час він розвивається як особистість, виробляє в собі такі цінні якості як посидючість, терпіння, розвиває навички комунікації (в т.ч. вчиться ділитися, обмінюватися іграшками, не давати себе в образу і не ображати інших).

Детальніше: Ігри дітей у пісочниці

Маленька дитина ще не вміє спілкуватися і домовлятися з іншими дітьми. Не рідко буває й таке: дорослі сидять на лавці під деревами, обговорюючи різні проблеми, а їхні малюки захотіли одну іграшку і ось-ось посваряться. Необхідно терміново припинити сварку, щоб вони знову разом грали. Для цієї мети цілком підійде загальна гра на асфальті.

Детальніше: На асфальті теж можна грати

Пошук по сайту