Як правильно накрутити волосся плойкою

Для отримання красивих локонів жінки вже давно користуються різними інструментами для завивки волосся. Одним з найпопулярніших є, безсумнівно, плойка (по-іншому - щипці). Головний плюс завивки волосся на плойку полягає в тому, що з її допомогою можна створити локони практично будь-якої форми і додати їм будь-який напрямок. Для створення красивої і незвичайної зачіски важливо знати, як правильно накрутити волосся плойкою.Завивка плойкою. Корисні поради

При використанні плойки в створенні зачіски важливо правильно вибрати діаметр щипців, адже саме від нього залежить розмір і товщина завитків. Чим крупніше ви хочете отримати локон - тим більше повинен бути діаметр плойки. Найкраще для завивки брати плойку з керамічним покриттям, так як вона менше палить волосся. Плойки з покриттям з металу використовувати не рекомендується, тому що вони сильно псують структуру волосся.

Перед тим, як почати завивати волосся плойкою необхідно згадати один важливий рада: волосся повинні бути абсолютно чистими і повністю сухими. Вкрай не рекомендується присутність на волоссі будь-яких засобів укладання - мусів або лаків, так як під впливом високої температури вони почнуть горіти, і волосся буде прилипати до Щипцями. Єдине - перед завивкою обов'язково нанесіть на волосся будь термозахисної засіб, щоб зменшити шкоду від плойки і хоч якось захистити їх від впливу високої температури. Особливо ретельно нанесіть засіб на кінчики волосся, так як вони схильні до перетину і ламкості.

Основні етапи завивки

1. Виділіть і заколіть основні зони - скроневі, фронтально-тім'яну (від маківки до чола) і потиличну. Починати завивку потрібно з потиличної зони, рухаючись знизу вгору (тобто спочатку завивати нижні волосся, потім ті, які вище).

2. Приступаючи до завивці, розділіть волосся потиличної зони ще на кілька розділів (зазвичай це 2-3 розділу, в залежності від зачіски). Зручніше за все ділити волосся за допомогою гребінця-спиці.

3. Візьміть тонку прядку волосся шириною близько 2-х сантиметрів, можна трохи більше. Не беріть занадто товсті й широкі пасма, інакше волосся повністю не прогріється і локон швидко розпадеться.

4. Починайте накручувати пасмо на плойку. Для цього візьміть щипці і розташуйте їх біля коріння волосся у вертикальному положенні. Пасмочку візьміть за кінчик і відтягніть перпендикулярно корінню. Тримаючи пасмо в такому положенні, починайте акуратно накручувати її на плойку знизу вгору і спиралеобразно, від коренів до кінчиків. Щипці весь цей час потрібно тримати нерухомо. Закрутивши пасмо, акуратно защеміло її кінчик щипцями плойки, простеживши, щоб він не загнувся і ліг в потрібному напрямку.

5. Потримайте пасмо 20 секунд, не більше, після чого обережно розкрутіть. У вас вийшов гарний чіткий локон.

6. Після того, як завили потиличну зону, переходьте до скроневим. Точно також розділіть їх на розділи, потім виділіть прядки і завейте кожну окремо, як було сказано вище.

7. В останню чергу приступають до завивці зони від верхівки до чола.

8. Накрутивши все волосся, не торкайтеся до них кілька хвилин для того, щоб прядки повністю охололи і зафіксувалися в потрібному положенні. Потім прочешіть їх гребінцем з рідкими зубами і обробіть будь-яким засобом для укладання - спреєм або лаком. Зачіска готова.

Останнім часом з'явився новий спосіб завивки, коли накручувати волосся починають не у самих коренів, а відступивши від них 5-7 см. Така завивка особливо красиво виглядає на довгому волоссі. Знаючи, як правильно накрутити волосся плойкою, ви зможете робити гарні зачіски самостійно вдома без допомоги перукаря. Однак занадто часто користуватися щипцями для завивки не варто, адже вони сильно сушать волосся. Оптимальний варіант - завиватися ними не більше 1-2 разів на тиждень.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Счетчик