Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Грибок нігтів або мікозних захворювання нігтів і тканин рук і ніг є поширеним інфекційним захворюванням. Його викликають дріжджові грибки, що руйнують нігтьові пластини і викликають шкірні запалення. У медицині ці хвороби отримали назву оніхомікоз або паронихия. Стандартним помилкою є твердження, що захворіти грибком можуть тільки люди, які не стежать за чистотою рук і ніг. Найчастіше грибком нігтів страждають ті, кому доводиться довгий час перебувати у взутті в силу професії чи інших обставин.

Детальніше: Сиптоми і причини грибка нігтів

Підвищена пітливість, або гіпергідроз - неприємна проблема, відома багатьом не з чуток. Людям, у яких виявлена ​​підвищена пітливість ніг, вдасться уникнути незручності і сорому в разі організації правильного догляду за ступнями. Серед комплексу заходів повинно прісутстовать правильне харчування, відмова від згубних звичок, проведення регулярних гігієнічних процедур, а також, спеціальних ванночок для ніг від пітливості.

Детальніше: Ванночки для ніг від пітливості і запаху

Ідеальні гладкі п'ятки і привабливі ніжки - мрія будь-якої жінки. При бажанні цю мрію можна втілити в реальність. Допоможе в цьому популярний засіб, наявне в кожному будинку - перекис водню.

КОРИСТЬ

Перекис водню - особлива речовина, яке виходить тільки в результаті хімічної реакції. Якщо ця рідина виявляється в іншому середовищі або потрапляє на живий організм, то її склад зазнає змін. Одночасно відбувається знищення вірусів і різних груп бактерій.

Детальніше: Перекис водню для ніг

Догляду за обличчя і тілом завжди приділяється досить багато уваги. Однак ногам і стопах потрібно не менше доглядають процедур. Содові ванночки для ніг не тільки подарують цій частині тіла привабливий, доглянутий вигляд, але також допоможуть позбавитися від серйозних проблем, у вигляді мозолів, тріщин, натоптишів.

КОРИСТЬ

Сода - унікальний засіб, яке знайшло широке застосування не тільки в побуті, але і в косметичній площині. Дешеве і доступне, воно завоювало особливу популярність у дівчат. Ефект від застосування содових ванн для ніг можна буде оцінити вже після першої процедури.

Детальніше: Содові ванночки для ніг

День у день наші ноги відчувають величезне навантаження. Тож не дивно, що до вечора вони втомлюються. Щоб повернути ногам бадьорість, попередити розвиток варикозу, тромбофлебіту, а також надати шкірі пружність і гладкість, допоможуть сольові ванночки для ніг.

КОРИСТЬ

Про користь ванночок, виконаних на основі солі, сперечатися не доводиться.

Детальніше: Сольові ванночки для ніг

Поперечна плоскостопість являє собою формуються захворювання опорно-рухового апарату, воно відбувається з порушеннями під час ходьби, при такому зміна деформується стопа. У більшості випадків таке захворювання тягне за собою патологічні зміни хребта, суглобів коліна і стегна.

ОСОБЛИВОСТІ І ПРИЧИНИ

Про наявність такого захворювання свідчать сплощені поперечні склепіння стопи, в області великого пальця з'являється шишка. Таке порушення часто зустрічається у жінок у віці від 30 до 50 років, і найголовніша причина тому - зайва вага, в результаті чого стопа стає короткою і плоскою.

Детальніше: Лікування поперечної плоскостопості

Анатомія людської стопи передбачає два склепіння, завдяки яким підтримується амортизація і фізичне навантаження. Якщо стопа стає плоскою, відбувається деформація, в результаті, утворюється плоскостопість, і вона не може виконувати свої функції, як було раніше. Більшість людей не звертають уваги на порушення, але це неправильно.

ЛІКУВАННЯ

Призначати терапію може тільки лікар, після того, як буде проведено повне дослідження, а й висловлювання з цього приводу серед різних фахівців розходяться. Деякі лікарі вважають, що лікувати плоскостопість необхідно, як тільки з'явилися перші ознаки і симптоми, другі ж проти будь-яких дій, якщо людину нічого не турбує. Якщо подивитися на це з боку логічних міркувань, то освіту плоскостопості призводить до того, що змінюється биомеханическая здатність пересування стопи.

Детальніше: Лікування плоскостопості у дорослих

Найчастіше, ознаки плоскостопості у дітей помічають самі уважні батьки, тому постає питання, що робити, як зупинити розвиток хвороби і попередити її появу. Визначити захворювання можливо власними силами будинку.

МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ плоскостопість вдома

Батькам не доведеться бігти до лікаря, щоб проходити дослідження, досить використовувати підручні засоби. Необхідно підготувати аркуш паперу, зеленкою або соняшниковою олією змастити стопи дитини і поставити його на листок. За відбитками можна визначити, чи розвивається у дитини плоскостопість.

Детальніше: Вправи при плоскостопості

Педикюр - це красиво. Педикюр - це зручно. Але перш за все, педикюр - це корисно. По - перше, шкіра стоп очищена від шелушащихся старих клітин, по - друге, поверхня пальців і нігтів звільнена від зайвих тканин, по - третє, проведена протигрибкова профілактика і гігієна. А це дуже важливо в умовах носіння щільною закритого взуття в холодний період року.

Детальніше: Обрізний педікюр в домашніх умовах

Педикюр, як і манікюр, повинен бути гармонійним доповненням загального образу дівчини, тому йому приділяється не менше часу, ніж догляду за руками. Щороку перед літнім сезоном створюються нові віяння і модні тенденції, які дозволять дівчатам виглядати стильно до кінчиків пальців на ногах.

Детальніше: Характер по пальцях ніг

Пошук по сайту