Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Зараз на ринку парфуму існує величезний вибір всіляких ароматів. Є чому втратити голову, і, нерідко, що не визначившись, що нам потрібно, ми так і йдемо з порожніми руками або купуємо зовсім не те, чого хотілося б. Добре, якщо попадеться знає свою справу консультант і розповість вам все, що вас цікавить при виборі. Або коли ви йдете в магазин, вже точно знаючи, що саме потрібно, цим парфумом ви користуєтеся давно і звикли до нього. А коли хочеться придбати що-небудь новеньке? Як бути в цій ситуації?

Вибирати парфуми саме по собі цікаве заняття. До того ж дуже відповідальна, адже від результату вибору залежить багато чого: по-перше, особисте самопочуття, по-друге - ставлення оточуючих вас людей. Для багатьох духи - це друге «я». Адже це не тільки аромат, це індивідуальний стиль.

У парфумерних супермаркетах вже давно присутні такі паперові смужки - тестери, на які бризкають духи, щоб познайомитися з ароматом, оцінити його. Це досить зручно, але є одне "але": папір і наша шкіра відрізняються за хімічним складом. Тому парфум на папері і на шкірі буде пахнути зовсім по-різному. На шкірі він буде унікальним, властивим тільки вам. Перед тим як приступити до вибору парфумів, опишіть консультанту якомога точніше те, що ви хочете.

Виберіть із безлічі

Коли ви з'ясуєте, що саме вам потрібно, отсейте три-чотири аромату, так як більше ви просто не розрізните по запаху. З вибором духів ніколи не варто поспішати. Для того щоб аромат повністю розкрився, а спирт вивітрився, потрібен час. Спробувавши кілька видів духів, можна не купувати відразу, а, наприклад, прийти на наступний день. Так ви оціните стійкість. Якщо ви прийшли додому, а від запаху нічого не залишилося - вирішувати вам.

У кожного аромату існують верхні, середні і нижні ноти. Запах, який відчувається відразу після нанесення, називається верхнім. Він тримається зовсім недовго, близько хвилини, і передає яскраве і легке настрій парфуму. Далі, духи вступають в реакцію з теплом тіла, в результаті з'являються середні ноти. Вони будуть триматися довше - приблизно близько години. На останньому етапі духи вступають в хімічну взаємодію з шкірою і проявляються нижні ноти. Саме вони визначають, яким буде ваш запах цілий день, і як він буде сприйматися оточуючими вас людьми.

Духи на всі часи року

На весняний період можна віддати перевагу легкому, свіжому і солодкого аромату. Він передасть романтичний настрій відроджується від зимової сплячки природи.

Влітку через спеку будь-який аромат сприймається різкіше, ніж в інші пори року, тому для літнього періоду найкраще підходять духи з невеликим вмістом ефірних масел. Найбільш літніми ароматами вважаються свіжі, гіркуваті, легкі і холодні.

Осінній період завжди трохи сумний, тому найкраще використовувати теплі, м'які і барвисті запахи.

А ось взимку, навпаки, більш доречні будуть екзотичні, важкі, солодкі і п'янкі запахи. Зимовий холод знижує активність аромату, тому важкі східні, пряні аромати ефірних олій: мускусу сандалу, іланг-ілангу або троянди будуть в саму точку.

Виборі парфуму для себе

Загальні риси при виборі парфуму ми позначили, тепер потрібно визначитися, як правильно підібрати його під себе.

  • Спочатку потрібно визначитися, який аромат потрібен: стійкий зі шлейфом або ледь помітний. Якщо все-таки стійкий, то необхідно вибирати тільки духи. Якщо ви хочете вразити декого своїм особливим ароматом, то саме духи зроблять свою справу, огорнувши вашого обранця як найтонша павутинка.
  • Якщо ж ви вибираєте повсякденний запах, не особливо помітний оточуючим, то краще буде туалетна вода. Вона містить 80% спирту і 20% парфуму, так що аромат буде практично непомітний.

Духи і характер

Загальновідомо, що духи завершують образ жінки. Чи існує взаємозв'язок між характером і запахом?

Аромат повинен органічно поєднуватися зі стилем, одягом і характером. Дівчатам з романтичним характером ідеально підійдуть квіткові запахи - троянди або, наприклад, бузок. Упевнена в собі і відбулася жінка може користуватися «східними ароматами» з ледве вловимими нотками прянощів: кориця, гвоздика. Такі запахи додадуть пікантності і підкреслять унікальність.

Енергійні і активні дівчата повинні вибирати аромати з нотами цитруса, це додасть ще більше енергії і життєвих сил.

Ті, хто віддає перевагу більш спокійне життя, то і аромати можна вибрати «спокійні», наприклад, сандалового або рожевого дерева.

Ось тепер все! Ці прості поради дозволять краще зорієнтуватися у величезному світі ароматів, а ваш неповторний запах запам'ятається назавжди.

Пошук по сайту