Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

За допомогою косметики будь-яка жінка здатна моделювати свою зовнішність, приховуючи недоліки і підкреслюючи достоїнства. Дуже важлива роль в цьому процесі належить рум'янам.

Порада щодо вибору 

При виборі подібного косметичного продукту до уваги потрібно брати кілька аспектів:

 • Натуральний відтінок шкіри;
 • тип шкіри;
 • тон помади;
 • мета, з якою наноситься макіяж.

Домогтися максимального результату від макіяжу вдасться в тому випадку, якщо будуть дотримуватися таких правил:

 • відтінок рум'ян і помади буде збігатися;
 • засіб повинні поєднуватися не тільки з цветотипом шкіри, але і підходити під тон волосся і очей, в іншому випадку макіяж буде виглядати неприродно;
 • для смаглявої шкіри вибираються відтінки потаємні, і, відповідно, навпаки.

Як наносити

Не кожна жінка знає, як правильно наносяться рум'яна на обличчя. А все тому, що не всім відомо, де розташовані вилиці, на які і передбачається наносити це косметичний засіб.

Для правильного визначення положення скул слід виконати наступні дії:

 • Широко посміхніться, щоб позначилася центральна частина щоки, так звані "яблучка";
 • Подумки продовжите лінію посмішки від куточків губ до вух;
 • Лінія, що з'єднує ці дві точки, доводиться на скуловую кістка.

Наносити рум'яна рекомендується нижче скул вертикальними мазками.

Використовуючи засіб в кульках і сухе, потрібно користуватися пензликом з хорошими, але не густими волосинками. Такі пензлики рекомендується періодично очищати за допомогою мильних розчинів. Робиться це з метою уникнути зараження шкіри мікробами.

Для маскування від зайвої блідості бажано використовувати персиковий відтінок. І блондинкам, і брюнеткам однаково добре підійдуть бежеві і блідо-рожеві кольори.

Якщо застосовується рідкий засіб, то знімати його залишки слід за допомогою серветки.

Вибираємо румяна за формою обличча 

Не секрет, що при виборі косметики потрібно враховувати не тільки колірну гамму, але і не забувати про природні дані, такі як форма обличчя.

Для овального обличчя

Тим, у кого овальна форма обличчя пощастило, адже вона вважається ідеальною і не потребує корегування. Застосовувати рум'яна в цьому випадку можна тільки з метою надати образу свіжість і сяйво, а також для маскування блідості.

Світла шкіра відмінно поєднується з рожевими і персиковими відтінками, на смаглявою добре виглядатимуть бронзові.

Денний макіяж найкраще наносити, користуючись засобом в кульках, вечірній - рідким.

Для круглого обличча

Подібна форма характеризується однаковими розмірами ширини і висоти особи, м'якою лінією підборіддя. Якщо рум'яна нанести правильно, то вдасться домогтися візуального подовження обличча.

В цьому випадку експериментувати з темними і перламутровими варіантами не рекомендується. Накладання косметичного засобу слід здійснювати від вуха до рота по діагоналі. На підборіддя додається і акуратно розтушовується вертикальний мазок.

Для прямокутного обличча

Прямокутне обличчя позначається довжиною, яка більше ширини, важким підборіддям і нижньою щелепою. Нанесення кошти на такий тип особи має на меті позбутися від тяжкості нижній частині.

Розподіляються вони по лінії скул і на ті місця нижньої щелепи, які виступають. Для пом'якшення лінії овалу рекомендується нанести незначну кількість кошти на скроневу зону.

Деякі дами дотримуються більш сміливого рішення і наносять рум'яна на нижню частину обличчя, щоб природні форми, навпаки, підкреслити.

Для квадратного обличча

Квадратна форма обличчя характеризується потужними вилицями, які виступають, незграбною лінією чола, рівною довжиною і шириною особи. Для коригування подібної форми, рум'яна слід розподіляти на вилиці у формі трикутника, який витягнуть до скронь.

У пріоритеті повинні бути кошти тілесних відтінків, проте має сенс зупинитися на тонах, які більш темного відтінку, ніж природний цветотип шкіри.

Для трапецієподібного обличча

Дізнатися такий тип можна по нижній ділянці обличчя, яка є ширшою. Зробити її візуально дещо м'якше можна за рахунок грамотно завданих рум'ян. Засіб потрібно вибирати тілесного кольору, проте воно повинно бути на 1-2 тони темніше відтінку шкірного покриву.

Накладання рум'ян на таку особу потрібно виконувати перпендикулярно лінії скул, починати від кутів нижньої щелепи, поступово просуваючись до вуха.

Для ромбоподібного обличча

Вузький підборіддя і лобова частина на тлі масивних скул видають ромбоподібну форму особи. Дівчатам з таким типом наносити рум'яна потрібно на виступи вилиць, уздовж лінії росту волосся по центру лоба і на кінчик підборіддя.

В цьому випадку вирішальна роль належить правильно обраному відтінку. За допомогою цих коштів слід домогтися затемнення грубих кутів. Денний макіяж, покликаний замаскувати блідість, передбачає використання не дуже темних, рожевих або коричневих кольорів. Засобам в кульках віддавати перевагу.

Вечірній макіяж припускає використання рідких рум'ян. Власниці світлої шкіри повинні дуже ретельно підбирати колір.

Для трикутної форми обличчя

Для цього типу характерні вузьке підборіддя і широкий лоб. Скорегувати форму вдасться за рахунок декількох мазків, накладених вгору від вилиці до скроні.

Збалансувати пропорції обличчя можна за допомогою легких матеріальних штриха в центрі чола.

Підбирати тон

Для того, щоб рум'яна стали окрасою особи, необхідно правильно їх підібрати, для чого важливо правильно визначити відтінок шкіри. Зробити це допоможе нескладний тест:

 1. Потрібно взяти аркуш білого паперу і, тримаючи його біля обличчя, уважно розглянути своє відображення в дзеркалі.
 2. Якщо шкіра на тлі папери виглядає червоною або жовтою, значить вона теплого відтінку.
 3. Якщо особа рожеве або блакитне, значить шкіра холодного тону.
 4. Шкіра зеленуватого відтінку вважається оливковою.

В Відповідно до цих типів підбираються і рум'яна.

 • темно-рожеві відтінки ідеально будуть виглядати на шкірі теплого тону і з легким загаром;
 • персикові відтінки відмінно підійдуть темноволосим жінкам шкірою холодного тону;
 • кораловий колір кращий для рудоволосих;
 • помаранчеві ідеально ляжуть на шкіру золотистого або смаглявого тону;
 • светлокожим блондинкам найкраще користуватися нейтральним рожевим;
 • для смаглявої шкіри потрібно використовувати оранжево-червоний варіант;
 • коричнево-бежева гама відмінно підходить смаглявим брюнеткам і шатенкам.

Нанесення рум'ян на обличчя - важливий етап макіяжу. Керуючись рекомендаціями, запропонованими вище, вдасться грамотно підібрати засіб, а значить створити шикарний, карколомний образ.

Пошук по сайту