Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Незважаючи на свої значні розміри і довгу історію Канада - багатонаціональна і багатогранна країна, в культурі якої намішано безліч привезених з Європи правил і традицій. Європейські іммігранти внесли значний вклад в розвиток північного держави, в тому числі особливо канадської кухні. Головною відмінною рисою цієї держави є поділ на французьку та англійську Канаду. У кулінарії цей поділ відчувається в значній мірі.

Багатонаціональність і два основних напрямки канадської культури відбилися на відсутності єдиної кулінарної традиції, однак це не робить її менш цікавою або цікавою для вивчення. Страви Канади є дивовижну суміш французької та американської кулінарії, але мають свою неповторну північну нотку.

Детальніше: Канада: особливості кухні

Дивовижна і неоднозначна країна Японія. Географічне розташування групи островів і відособленість від усього іншого світу створили особливу культуру всередині країни, традиції, які не змінюються тисячоліттями. У тому числі це стосується національної японської кухні. Невеликий простір суші, на якому розташовані гори і вулкани, багато в чому визначає ті продукти і страви, які вважають за краще японці. Вони практично не їдять м'ясо, частіше вживаючи рис, овочі, фрукти і морепродукти.

Детальніше: ОСОБЛИВОСТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЯПОНСЬКОЇ КУХНІ

Індія - велика, густонаселена і багатогранна країна. На її території уживаються гранична бідність і злидні з розкішшю і багатством, що не перестає дивувати людей у ​​всіх куточках земної кулі. Прийоми їжі в Індії сприймаються не як можливість наситити організм, а як дар, посланий згори. При цьому в традиційних і національних стравах індійської кухні практично не використовується м'ясо. Індійці - струнка і здорова нація багато в чому завдяки харчуванню, до якого вони підходять з майже медичної точки зору. Сукупність цих факторів є досить цікаву картину індійської кухні, яку хочеться зрозуміти і розглянути докладніше.

Детальніше: ОСОБЛИВОСТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІНДІЙСЬКОЇ КУХНІ

У всьому світі немає найбільш цікавою і багатою кухні, ніж в українського народу. Вона настільки різноманітна, що перевершує своїми смаковими якостями страви інших країн. Хто ж відмовиться поласувати традиційною українською кухнею, де є гречаники та пампушки, галушки і фарширована риба, борщ з м'ясом.

Детальніше: Національна кухня України

Англійська національна кухня є надбанням цієї британців. Кулінарні традиції, зібрані з усього світу, представлені смачними і несподіваними блюдами. Англійська кухня дуже різноманітна, але завдяки відомому консерватизму цієї країни, традиційні страви залишаються в оригінальному вигляді і по сьогоднішній день.

Національні СТРАВИ АНГЛІЇ

Найбільше англійці цінують сніданок, так як він заряджає їх енергією на весь день. На відміну від французів, англійці снідають помірно і поглинають їжу, яка корисна для людини. А ось французький народ снідає невеликий булкою і чашкою кави, при цьому, на ходу перекушуючи.

Детальніше: Національна кухня великобританії

Російська кухня не відразу стала кулінарним мистецтвом. З роками вона розвивалася і вбирала в себе найкращі традиції російського народу. Сьогодні кожне блюдо російської кухні - це витвір мистецтва, і не кожен гурман зможе розповісти про неї. У всьому світі саме російська кухня вважається найбільш колоритною. Традиційні страви такі ароматні і апетитні, що ніхто не залишиться байдужим. Наприклад, російський борщик зі сметаною або пишні млинці, смачні пироги, розтягаї і кулеб'яки, мариновані гриби і огірочки.

Детальніше: ТРАДИЦІЙНА РОСІЙСЬКА КУХНЯ

Однією з найвідоміших і смачних кухонь світу вважається італійська, її традиційні страви популярні практично в кожному куточку земної кулі. Але Італія - ​​це не тільки піца і спагетті, країна багата безліччю інших кулінарних традицій, які створювалися і підтримувалися протягом сотень років. Деякі страви зберегли свої початкові рецепти з часів Римської імперії.

Детальніше: Страви і особливості італійської кухні

Франція - дивовижна країна, де кожен хотів побувати хоча б один раз. Красиві міста, безліч історичних пам'ятників і, звичайно, вишукана французька кухня - ці національні особливості приваблюють туристів з усього світу. Кулінарні традиції Франції багато століть вважаються класичними, еталонними, адже для французів їжа - це не просто можливість вгамувати голод, більшою мірою - це образ і рівень життя.

Детальніше: Страви і особливості французької кухні

Греція, як одна з найдавніших європейських країн, має багатовікові кулінарні традиції, позаздрити яким може і знаменита італійська, і не менш прославлений французька кухні. Так чому ж страви грецькі страви не так часто можна зустріти в ресторанах і на обідніх столах звичайних людей?

Детальніше: Національні страви грецької кухні

Єврейська кухня - це одна з найдавніших кухонь світу. Вона рясніє традиційними рецептами приготування страв з найрізноманітніших продуктів. Вона володіє однією специфічною особливістю: як правило, рецепти інших національних кухонь ґрунтуються на тих продуктах, інгредієнтах і прянощах, які доступні в області проживання певного народу. Євреї ж живуть в різних куточках світу, тому, в рецептах присутні інгредієнти усього світу, і основою приготування є не традиційні інгредієнти, а техніка приготування.

Детальніше: Традиції єврейської кухні

Пошук по сайту