Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Однією з найвідоміших і смачних кухонь світу вважається італійська, її традиційні страви популярні практично в кожному куточку земної кулі. Але Італія - ​​це не тільки піца і спагетті, країна багата безліччю інших кулінарних традицій, які створювалися і підтримувалися протягом сотень років. Деякі страви зберегли свої початкові рецепти з часів Римської імперії.

Детальніше: Страви і особливості італійської кухні

Франція - дивовижна країна, де кожен хотів побувати хоча б один раз. Красиві міста, безліч історичних пам'ятників і, звичайно, вишукана французька кухня - ці національні особливості приваблюють туристів з усього світу. Кулінарні традиції Франції багато століть вважаються класичними, еталонними, адже для французів їжа - це не просто можливість вгамувати голод, більшою мірою - це образ і рівень життя.

Детальніше: Страви і особливості французької кухні

Греція, як одна з найдавніших європейських країн, має багатовікові кулінарні традиції, позаздрити яким може і знаменита італійська, і не менш прославлений французька кухні. Так чому ж страви грецькі страви не так часто можна зустріти в ресторанах і на обідніх столах звичайних людей?

Детальніше: Національні страви грецької кухні

Єврейська кухня - це одна з найдавніших кухонь світу. Вона рясніє традиційними рецептами приготування страв з найрізноманітніших продуктів. Вона володіє однією специфічною особливістю: як правило, рецепти інших національних кухонь ґрунтуються на тих продуктах, інгредієнтах і прянощах, які доступні в області проживання певного народу. Євреї ж живуть в різних куточках світу, тому, в рецептах присутні інгредієнти усього світу, і основою приготування є не традиційні інгредієнти, а техніка приготування.

Детальніше: Традиції єврейської кухні

Мексика - дивовижна країна, зі своєю багатою національною кухнею.

Сучасна кухня Мексики йде корінням в індіанську культуру доиспанского періоду. З моменту знищення ацтеків в високогір'ях Мексики і племені Майя, мексиканці продовжують дбайливо зберігати багатовікові традиції культури індіанського держави, як важливу віху своєї історії.

В сучасної мексиканської кухні присутні традиції приготування їжі стародавніх майя та ацтеків.

Детальніше: Особливості мексиканської національної кухні

Пошук по сайту