Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

У нашій кухні яйця перепелів є екзотикою і майже не використовуються. Їх застосування обумовлено модою на екзотичні та рідкісні продукти. Особливо поширені перепелині яйця в Японії, де їх можна знайти в будь-якому бенто-ланчі, а також у французькій і голландської кухні.

Детальніше: Чим корисні перепелині яйця

Якщо ви втомилися від одноманітності повсякденних страв, загляньте в овочевий відділ супермаркету. Там можна знайти найрізноманітніші види ароматних трав, які додадуть звичайної їжі особливому смаку.

Прянощі, додані до страв, не тільки прославлять вас як першокласну господиню, але і поліпшать здоров'я: підвищать імунітет, налагодять роботу внутрішніх органів, прискорять метаболізм. А якщо знати, як правильно зберігати зелень, можна отримувати користь весь рік!

Детальніше: Як зберігати зелень в холодильнику

«Рідке золото» - так називають масло з оливок - стало обов'язковим атрибутом здоров'я і краси: застосовувати його радять і дієтологи, і косметологи. Така слава дісталася маслу не дарма, адже воно чудово живить і оздоровлює організм зсередини і зовні. Однак чи можете ви зрозуміти, який саме продукт отримуєте, віддаючи перевагу тій чи іншій пляшці?

Детальніше: Як вибрати оливкову олію

На прилавках магазинів часто зустрічається на вигляд нічим не примітна крупа, під назвою сочевиця. Якби ми мали достатньо інформації про неї, то не нехтували б цим джерелом вітамінів.

Біологи визначають сочевицю як низькоросла однорічна рослина висотою 30-40 см., Що належить сімейству бобових. Воно має розгалужених стебло і плід, короткий, приплюснутий з обох сторін боб, в якому знаходиться від 1 до 3 зерен.

Детальніше: Корисні властивості сочевиці

Той, хто почав вивчати питання здорового харчування, напевно зіткнеться з радою не включати картопля в раціон. Пояснюється це тим, що коренеплід містить багато крохмалю і швидко підвищує цукор в крові.

Однак фахівці з харчування стверджують, що бульби овоча можуть стати прекрасним доповненням до дієти: картопля, властивості якого обумовлені його складом, приносить величезну користь для здоров'я. Картопля багата необхідними вітамінами і мінералами.

Детальніше: Корисні властивості картоплі

Пошук по сайту