Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Весільне торжество надто важливе і клопітка захід. Рідко зустрінеш молодят, яким неважливо де і як буде проведено їх одруження. Підготовка до свята починається задовго до його проведення. Треба вибрати і наряди, і запросити гостей, визначитися зі сценарієм і відповідальними організаторами. Нареченому і нареченій просто не під силу впоратися з цими справами в поодинці. Для допомоги молодятам прийнято призначати одного і подружку, які цілком присвятять себе підготовці свята.

Детальніше: Обов'язки дружки на весіллі

Одним з важливих атрибутів весільної церемонії є весільні келихи. У сім'ї їх зберігають все життя і дістають лише, коли відзначається чергова річниця сімейного життя.

За традицією весільні келихи дуже багато прикрашають. Як декор використовуються стрічки, намистини, квіти, фатин, атлас, інші матеріали.

Детальніше: Оздоблення весільних бокалів своїми руками

При роботі над браслетами подружок нареченої необхідно враховувати стиль і колірну гаму самого весілля. Важливо щоб браслети гармоніювали з нарядами подружок і нареченої. В якості основи для браслетів часто використовують вже готові металеві браслети, атласні стрічки, красиві гумки і багато іншого. Задекорувати основу можна квітами, намистинами, бісером та іншими елементами.

Детальніше: Браслети з квітів на руку подружки нареченої

Весілля - це торжество, в ідеалі, що відбувається раз в житті. Тому дуже важливо продумати кожну деталь, адже дрібниць у весільному декорі не буває. Кожен предмет декору повинен зв'язуватися в загальний ансамбль. Одним з таких предметів є весільні свічки, які покликані додати романтичну нотку в весільну атмосферу.

Їх можна придбати в спеціалізованих магазинах або весільних салонах, а можна замовити у дизайнера, заплативши за послугу чималі гроші. Але набагато економніше і приємніше зробити декор весільної свічки своїми руками.

Детальніше: Прикраси свічок на весілля своїми руками

Фата є одним з найважливіших атрибутів нареченої. Хоча все більша кількість жінок відмовляються від неї на користь діадеми, вінків з живих квітів, а прихильники традицій досі шукають свою ідеальну модель. Чому слідувати, роблячи вибір вуалі для вінчання?

Детальніше: Вибираємо весільну фату

Прикмета - це мудрість, яка накопичувалася роками і народами, як правило, більшість людей вважають і приймають забобони, особливо ті, що стосуються весільного торжества. Наші предки вважали, що порушити весільну атмосферу можуть чарами і чаклунством, тому на таку подію завжди запрошували знахаря, він допомагав, захищав молодих від будь-якого лиха. Народні весільні прикмети є вісниками майбутнього життя, особливо це стосується вінчання.

Детальніше: Народні весільні прикмети

Весілля - це таке торжество, яке запам'ятовується не тільки святковим днем, але і різними конкурсами, що придумують батьки або організатори заходу. Це відповідальна справа, тому що простим і веселим конкурсом навряд чи кого зараз можна здивувати, а враження залишається саме після цієї частини весільного торжества. Гості розслабляються, веселяться і відволікаються, всі ці конкурси допомагають їм знайомитися між собою, в тому числі і родичам молодих.

Детальніше: Сценарій викупу нареченої з конкурсами

Ще в давнину не одне весільну учту не обходилося без різних весільних ритуалів. Дотримання традицій і обрядів давало людям віру і надію на довгий, щасливий шлюб і життя сім'ї в достатку. Їх історія починається ще з початку нашої ери, приблизно в VII-VIII століття. Кожна країна багата своїми традиціями і ритуалами, які могли змінюватися з плином часу. Але траплялися й такі обряди, які виконувались лише в колі одного роду або племені, і були їх відмінною рисою.

Детальніше: Весільні звичаї та традиції країн світу

Весілля - особливий і неповторний день у житті молодої пари, яка вирішила пов'язати себе узами шлюбу. Будь-нареченій хочеться виглядати в цей день красиво, тому підготовка образу займає багато часу і сил. Важливе значення в зовнішньому вигляді нареченої грає весільна зачіска. Можна зробити укладку, яка просто підходить дівчині і завершить її образ, а можна дізнатися кілька модних тенденцій і створити шедевр, який запам'ятається всім присутнім гостям, а головне - нареченому, надовго.

Детальніше: Весільні зачіски, фото

За підсумками показів весільних суконь вже можна говорити про те, які модні тенденції чекають нас. Як і в кожному сезоні, нареченої з нетерпінням чекають, що піднесуть нам весільні дизайнери на цей раз. Адже кожна дівчина хоче, щоб її весілля було також неповторна, як сама сукня. До загальної радості нові колекції пропонують сміливі поєднання кольору, екстравагантні спідниці, сукні трансформери і багато чого ще.

Детальніше: Модні весільні сукні

Пошук по сайту