Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Весілля - це момент, коли в єдине зливається дві сім'ї, чужі до цього дня люди повинні стати близькими, зрозуміти і прийняти погляди і спосіб життя лише тому, що їх діти люблять один одного. Торжество супроводжується загальними веселощами, тостами, танцями, гучним застіллям і побажаннями молодим. Дійство має захопити всім, хто прийшов в єдиний вир подій, і, щоб по-справжньому зблизити гостей, не обійтися без змагань і веселих весільних конкурсів.

Детальніше: Конкурси на весіллі

Будь-яка дівчина мріє про весілля. Треба зізнатися, що на питання, про те, чому вона все ще незаміжня, багато хто відповідає, що в поки цьому немає необхідності, надягати ярмо подружнього життя не хочеться. Насправді ж, ми не виходимо заміж, тому що немає коханої людини, з яким хочеться пов'язати подальше життя, або він не поспішає робити пропозицію.

Детальніше: Якщо хлопець не хоче одружуватися

Позаду момент знайомства, хвилюючі зустрічі, довгі розставання біля дверей і знайомство з батьками. І ось уже подано заяву, і розпочато відлік днів до весілля.

І якщо до цих пір закохані справлялися самі, то тепер пора задуматися про професійний помічника, який візьме на себе левову частку турбот з організації весілля, підкаже щось, якщо це необхідно, і проведе саме свято. Йдеться, звичайно, про тамаду.

Детальніше: Весілля з тамадою

Кожна наречена гідна бути незвичайною і викликати загальне захоплення в найсвітліший день - день весілля. Але природа обдаровує всіх по-різному, і, щоб створити ідеальний образ, підбирати сукню до весілля слід строго індивідуально, перш за все, відповідно до типу фігури, а не тенденціям моди.

Детальніше: Фасони весільних суконь

Вибір і придбання весільної сукні - головне завдання, що стоїть перед будь-якою дівчиною, яка отримала пропозицію руки і серця. Це важливе передвесільні справа, на відміну від інших, не можна перекласти на плечі фахівців і помічників. Вся увага нареченого і гостей в день весілля прикута до нареченої, тому їй дуже важливо виглядати і відчувати себе по-королівськи.

Детальніше: Як вибрати весільну сукню

Якщо зануритися глибоко в історію і гарненько там покопатися, то можна знайти масу цікавих обрядів, які справно виконували наші предки. Пов'язані ці традиції не тільки з підготовкою та гулянням, шиттям нарядів і аксесуарів до весілля, але і з проведенням першої шлюбної ночі. Ще б, адже це чи не один з важливих моментів сімейного життя і ключовий момент всього весілля. В давнину на Русі традиції та обряди психологічно і морально готували молоду дівчину до втрати невинності, до скорого продовження роду, до того, що вона цілком і повністю себе довіряє в руки коханого, не тільки душу, а й тіло.

Детальніше: Обряди і традиції першої шлюбної ночі

Іноді дівчата вибирають в якості свого обранця одруженого чоловіка. Відбувається це з різних причин.

Іноді, дівчина несвідомо прагне до старшого партнера-захиснику, а вони вже все сімейні. Можна припустити, що дівчина має проблеми з самооцінкою і боїться не сподобатися холостому чоловікові. А буває, що дівчина піддається «пресингу» в сім'ї і в навколишньому суспільстві: «Чому ти досі одна? Бери першого-ліпшого, не важливо що він одружений ». Навіть є чудовий вислів з цього приводу: «Дружина не стінка, посунеться».

Детальніше: Я люблю одруженого чоловіка

Захоплення для дорослої людини - це не тільки хороший спосіб урізноманітнити досить монотонну життя, але і піти від стресу. Хтось не може прожити без моделей військової техніки, в найдрібніших деталях повторюють свої прототипи, хтось дуже любить душі в марках або старовинних листівках, а кого-то тягнуть іспанські танці або хоровий спів. Такі інтереси можна тільки вітати. Багато захоплення розширюють кругозір і коло спілкування людини і стають навіть сімейними. Але що робити, якщо, здавалося б, невинне заняття стає манією, особистість не розвивається, а деградує, порушується порозуміння і добрі відносини в родині.

Детальніше: Якщо у чоловіка залежність від комп'ютерних ігор

Справитися з такою стресовою ситуацією, як розлучення вкрай непросто навіть дорослим, що ж говорити про стан дітей, які мимоволі стають учасниками цих подій. А якщо врахувати, що батьки, намагаючись пояснити, що відбувається, вихлюпують на дітей і власні переживання і не завжди приємними висловлювання про другу сторону конфлікту, то дитині дістається подвоєна порція негативу і емоційної напруги.

Детальніше: Діти і розлучення батьків: як пояснити дитині розлучення

Самою природою в жіночу сутність включено непорушне переконання, що основа життя і її сенс укладені в глибокому понятті з простим коротким назвою «сім'я». Але, прагнучи звити власне гніздо, ніхто, напевно, не замислюється, що попереду крім романтики і атмосфери вічної любові і радості обов'язково чекає буденне і досить прозаїчне життя.

Детальніше: Як пережити розлучення з чоловіком

Пошук по сайту