Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Іноді дівчата вибирають в якості свого обранця одруженого чоловіка. Відбувається це з різних причин.

Іноді, дівчина несвідомо прагне до старшого партнера-захиснику, а вони вже все сімейні. Можна припустити, що дівчина має проблеми з самооцінкою і боїться не сподобатися холостому чоловікові. А буває, що дівчина піддається «пресингу» в сім'ї і в навколишньому суспільстві: «Чому ти досі одна? Бери першого-ліпшого, не важливо що він одружений ». Навіть є чудовий вислів з цього приводу: «Дружина не стінка, посунеться».

Детальніше: Я люблю одруженого чоловіка

Захоплення для дорослої людини - це не тільки хороший спосіб урізноманітнити досить монотонну життя, але і піти від стресу. Хтось не може прожити без моделей військової техніки, в найдрібніших деталях повторюють свої прототипи, хтось дуже любить душі в марках або старовинних листівках, а кого-то тягнуть іспанські танці або хоровий спів. Такі інтереси можна тільки вітати. Багато захоплення розширюють кругозір і коло спілкування людини і стають навіть сімейними. Але що робити, якщо, здавалося б, невинне заняття стає манією, особистість не розвивається, а деградує, порушується порозуміння і добрі відносини в родині.

Детальніше: Якщо у чоловіка залежність від комп'ютерних ігор

Справитися з такою стресовою ситуацією, як розлучення вкрай непросто навіть дорослим, що ж говорити про стан дітей, які мимоволі стають учасниками цих подій. А якщо врахувати, що батьки, намагаючись пояснити, що відбувається, вихлюпують на дітей і власні переживання і не завжди приємними висловлювання про другу сторону конфлікту, то дитині дістається подвоєна порція негативу і емоційної напруги.

Детальніше: Діти і розлучення батьків: як пояснити дитині розлучення

Самою природою в жіночу сутність включено непорушне переконання, що основа життя і її сенс укладені в глибокому понятті з простим коротким назвою «сім'я». Але, прагнучи звити власне гніздо, ніхто, напевно, не замислюється, що попереду крім романтики і атмосфери вічної любові і радості обов'язково чекає буденне і досить прозаїчне життя.

Детальніше: Як пережити розлучення з чоловіком

«Ну, ось і все, ти заміжня тепер ...» - відгриміла весілля, закінчилися свята, і почалося нове життя з новими клопотами і турботами. Створюється нова сім'я і не завжди просто і легко усвідомити і прийняти той факт, що разом з коханою людиною, якого ви тепер гордо називаєте чоловіком, у ваше життя входять нові родичі - його близькі та рідні люди. І найзначнішою, а часом, і проблемної з них є Вона - мама вашої другої половини, бабуся вашого малюка і ваша свекруха.

Детальніше: Життя зі свекрухою

Обмін обручками символізує щирість і бажання двох людей завжди бути разом. Обручки - це гарна традиція, яка прийшла з незапам'ятних часів. У багатьох країнах світу ритуал обміну обручками символізує відкритість і щирість виниклих почуттів. Вважається, що артерія, яка проходить з середнього пальця прямо до серця.

Як вибрати обручки

Багато років тому обручками обмінювалися на заручини, а весільними - на вінчанні. В даний час ці поняття суміщені і позначають одне і те ж.

Детальніше: Як підібрати обручку

У житті нічого передбачити не можна. Сьогодні може бути все добре, а завтра не дуже. Одна з найнеприємніших ситуацій для багатьох жінок це розрив відносин, тобто розлучення. Переживати це подія досить складно. На жаль, це не рідкість і багато пані відчули це на собі. Після розлучення втрачається віра в себе і дівчата думають,що нічого більше в житті хорошого бути не може.

Детальніше: Повторний шлюб - добре чи погано

Все частіше сучасні молодята відмовляються від класичних канонів проведення весільного торжества, віддаючи свою перевагу тематичним сценаріями.

Тематичне весілля зажадає додаткові тимчасові витрати, необхідні на осмислення всіх елементів і деталей, і, повірте,продуманий образ нареченого і нареченої на цьому заході буде мати вагоме значення, адже саме вони стануть епіцентром загальної уваги і саме вони зададуть настрій всій вечірці.

Детальніше: Як продумати образ нареченої для тематичного весілля

На жаль, зради чоловіків зустрічаються набагато частіше, ніж жіночі. Прекрасна стать, зігравши весілля, знаходить задоволення в сімейному житті. Деякі жінки починають розслаблятися, втрачати форму, дозволяють розмовляти зі своїм чоловіком в грубій формі. Все це неминуче призводить до скандалів, а чоловік починає шукати коханку, яка зможе відвернути від рутини і подарує забуті почуття - захоплення, пристрасть, бажання. Якщо чоловік починає поводитися дивно, його дружина зобов'язана задуматися про те, як протікає їх спільне життя. Помітити ознаки зради чоловіка досить легко, необхідно лише уважно придивитися до його поведінки.

Детальніше: Ознаки зради чоловіка

Для багатьох людей інтимні відносини є показником любові, проте деякі вважають, що фізична близькість може бути відокремлена від духовної. Цікаво, що далеко не всі дорослі чоловіки і жінки до кінця розуміють, що таке сексуальне насолоду, вони бояться розкритися, здатися своєму партнерові дурним або недосвідченим. Через недомовленості і прихованих емоцій з'являються розбіжності не тільки в ліжку, але і в житті. Вирішувати такі питання потрібно негайно, інакше союз може розвалитися.

Детальніше: Що таке школа сексу

Пошук по сайту