Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Все більшу популярність сьогодні набирає так званий гостьовий шлюб. Спробуємо розібратися, що ж це таке.

Цей термін передбачає собою окремого проживання подружжя. Кожна пара сама організовує своє сімейне життя. Одні живуть окремо один від одного, але зустрічаються, час від часу, будучи законним подружжям, а не коханцями. Інші беруть на себе частину обов'язків, властивих подружжю, в традиційному розумінні. Такими обов'язками можуть бути спільне планування сімейного бюджету, прибирання, готування і інше.

Детальніше: Гостьовий шлюб: Плюси і мінуси

Народження дитини - це, безсумнівно, щастя, це робить сім'ю повноцінної. Але одночасно з цим поява малюка - неабияке випробування для сім'ї з будь-яким стажем відносин, адже в ній з'явився новий член. Тепер дружина вже не тільки дружина, а й мама, а чоловік тепер не тільки чоловік, але ще і батько. У багатьох сім'ях відносини між подружжям після народження малюка поліпшуються, але є і такі, в яких настає справжня криза аж до розлучення. Чому це відбувається?

Детальніше: Сімейна криза: народження дитини

Зберегти гармонію в шлюбі - це завжди праця. Люблячі люди часто мучать один одного скандалами і сварками. При цьому є й такі чудові моменти, коли у пари все прекрасно, коли вони жити один без одного не можуть.

Шлюб втрачає міцність, коли поступово тимчасові проблеми перетворюються в повсякденні конфлікти і нерозуміння.

Детальніше: Проблеми в сім'ї: що робити?

Про те, що більшості чоловіків подобаються стрункі жінки, знають всі. Але мало хто замислюється, що дами теж воліють бачити поруч із собою струнких підтягнутих чоловіків! І потай мріють, щоб їх чоловік ну хоча б трохи схуд. Зрештою, справа ж не тільки в естетиці: зайва вага несприятливо позначається на стані здоров'я і самопочутті чоловіка. А займатися вирішенням цих проблем знову ж доводиться дружині. Отже, як же змусити чоловіка схуднути?

Для початку фахівці радять відшукати «джерело», з якого беруться зайві кілограми. Іншими словами, чому він гладшає? Причина завжди є, хоча далеко не завжди вона лежить на поверхні.

Детальніше: Як "схуднути" чоловіка

Коли дівчина починає зустрічатися з хлопцем, вона прагне познайомити його зі своїми друзями і рідними. Більшість робить це не тільки для того, щоб поділитися своїм щастям, а й почути думку про свою другу половинку. І якщо раптом хтось, особливо батьки, повідомляють дівчині, що їм не припав до смаку її хлопець, це може сильно засмутити і навіть образити.

Багато дівчат, хлопець яких не сподобався їх батькам, намагаються щось зробити для того, щоб виправити ситуацію. Адже закохані особи розуміють, що мама з татом, налаштовані негативно, можуть заважати відносинам. Крім

Детальніше: Батьки проти мого хлопця

Коли жінка в сім'ї піддається насильству, то їй просто необхідно визначитися: далі дозволяти знущатися над собою або в корені змінити свою нинішню життя і піти від тирана.

Вибудовуємо МОДЕЛЬ ПОВЕДІНКИ

Якщо жінка все-таки вирішує піти від чоловіка, який її б'є, спочатку їй потрібно усвідомити причини такої поведінки у своїй родині. В іншому випадку, те ж саме ставлення може виявлятися і в іншого чоловіка. Адже жінка так і не зрозуміла, чому піддавалася побоям, чому саме вона, чому дозволила так поступати з собою? Саме так, сама дозволила. Адже якби спочатку вона припинила таке ставлення до себе в самому зародку, зараз би не страждала від повторюваного биття.

Детальніше: Психологія: чоловік б'є, що робити

Не багато можуть похвалитися тим, що батьки не говорили їм: «не поспішай виходити заміж» або «не поспішай одружитися, подумай». Доводами цих висловлювань, як правило, є незакінчена освіту, відсутність нормальної роботи і латки, свого житла і т.д. Проблема раннього шлюбу стоїть дуже гостро, і все надходять по-різному: хтось прислухається до батьківським радам і намагається спочатку чогось досягти в цьому житті, а хтось, намагаючись довести свою самостійність, діє з точністю до навпаки.

Детальніше: Ранній шлюб: за і проти

Створюючи нову сім'ю, чоловік і жінка впевнені, що знають і розуміють один одного, проте після весілля процес пізнавання триватиме ще довгий час. Чоловік може помітити, що його благовірна не завжди в гарному настрої вранці, а жінка раптом виявляє, що її обранець вважає за краще працювати якомога більше, замість того, щоб проводити всі вечори вдома.

Детальніше: Чоловік затримується на роботі: що робити?

Коли люди одружені вже не перший рік, життя налагоджено, і ніщо не викликає розбіжностей, часом може виявитися, що з новизною відносин і проблемами перших місяців облаштування побуту кудись дівається пристрасть, подружжя все рідше тягне одне, а на зміну бажанню все частіше приходить втома.

Ситуація знайома багатьом, але так чи вона неминуча? Виявляється, немає. Є щасливчики, які відкривають один в одному і в своїй любові нові сторінки і межі. Узагальнивши досвід успішно подолали звичку в стосунках і любовне охолодження пар, а також рекомендації фахівців в області психології і сексології, можна сформулювати деякі поради, які, безсумнівно, будуть корисні багатьом.

Детальніше: Як повернути колишню пристрасть у відносинах з чоловіком

Звертаючи увагу на людину, і відчуваючи до нього певні почуття, які виходять за рамки звичайної симпатії, кожен намагається зрозуміти, як же його у відповідь почуття. Як визначити, що сподобався людина відчуває почуття у, що тебе люблять? Це питання ми задаємо і собі і іншим, щоб визначити свої відносини. Адже дуже серйозно ранить усвідомлення того, що гаряча любов насправді не що інше як пристрасть, або того гірше, звичайне лицемірство.

Детальніше: Як дізнатися, чи любить чоловік

Пошук по сайту