Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Звертаючи увагу на людину, і відчуваючи до нього певні почуття, які виходять за рамки звичайної симпатії, кожен намагається зрозуміти, як же його у відповідь почуття. Як визначити, що сподобався людина відчуває почуття у, що тебе люблять? Це питання ми задаємо і собі і іншим, щоб визначити свої відносини. Адже дуже серйозно ранить усвідомлення того, що гаряча любов насправді не що інше як пристрасть, або того гірше, звичайне лицемірство.

Як зрозуміти чужі почуття? Спочатку потрібно розуміти, що інтуїція допоможе визначити ті почуття, які живить цікавий вам чоловік. Інша справа, це коли інтуїція занадто слабка, і ми не помічаємо її сигнали в повсякденному житті. До того ж, інтуїція може бути сильно спотворена нашими очікуваннями і прагненнями. В цьому і полягає те, що в певних випадках інтуїція може підвести. Якщо ви не вірите в свою інтуїцію, то необхідно підготуватися до серйозного

ЯК РОЗПІЗНАТИ ЮБОВЬ

По-перше, потрібно навчитися відрізняти любов від закоханості. Коли людина просто закоханий, він ідеалізує партнера, наділяє багатьма достоїнствами. Очі постійно звернені в його бік, а руки самі простягаються в наполегливому бажанні стосуватися. Вся справа в тому, що закоханість - короткочасний стан. Максимально закоханість може тривати три роки, не більше. Саме тому найбільша кількість розлучень відбувається після спливу цього строку.

Любов - почуття глибше, стабільне і довгострокове. Воно спирається на знання і розуміння людини, прийняття його як окремої особистості, з усіма недоліками і перевагами. Справжня любов не може існувати без глибокого пізнання самої людини. В іншому випадку, якщо людина виявляється не таким, яким ми його собі уявляли, розчарування одразу ж позначиться. Після цього доведеться починати все спочатку: заново вибудовувати відносини, звикати до іншої людини, що, часом, буває просто неможливо.

Також слід вміти відрізняти кохання від пристрасті. Пристрасть може проявлятися самостійно, незалежно від того, є любов чи ні. Основна складова пристрасті - сексуальний потяг, яке є основою таких взаємин. Пристрасть може затьмарити розум, вона не входить в соціальні рамки і змушує людей надходити нерозумно і необачно. Це свого роду безумство, що охоплює людини. Але божевілля це короткочасне, згодом полум'я пристрасті гасне, перетворюючись на попіл. Тоді відносини, зав'язані на одній пристрасті, припиняються. Втрачений взаємний інтерес один до одного і люди розходяться на всі боки. Такий підсумок будь-пристрасті, якою б сильною вона не була.

Любов ґрунтується на спільності поглядів на життя, інтересів, соціальних норм, визначених пріоритетів. Любов з'являється на грунті спільного інтересу між двома людьми. Сексуальний потяг - це невід'ємна частина, але не визначальна. Партнерів, які підходять один одному в плані сексуальності багато, а ось людей, з якими цікаво проводити час не тільки в ліжку, але і поза нею, не дуже багато. Тому, самим явною ознакою починається любові можна назвати бажання проводити з партнером як можна більше часу разом. Мова йде не тільки про розважальних заходах, галасливих компаніях і тусовках, а більше про таке проведення часу, де можна обговорити цікаві для обох теми. До речі, чоловіки в більшості своїй, не схильні говорити на тему почуттів, їх це не цікавить. Тому, якщо чоловік зацікавлений цією темою і підтримує розмову, значить, вона для нього особливо актуальна, він кого-то «примітив» і думає про це.

ТРОХИ ПРО ВІДВЕРТІСТЬ

Розмови на тему почуттів це не ахи-зітхання або визнання в любові. Якщо людина зізнається в любові ось так легко, то, ймовірно, він не зовсім щирий. Адже якщо висловлюєш свої потаємні думки і почуття, дуже неприємно отримувати відмову. Відповідно, зізнаватися в коханні на самому початку відносин може лише дуже смілива людина, або не щирий.

Як з'ясувалося, у закоханої людини виникає потреба, як можна часу проводити з об'єктом своїх почуттів. Слід пам'ятати, що чоловіки і жінки відрізняються своєю емоційністю. Чоловіки менш емоційні, для них може бути досить і двох годин в день, в той час як жінкам і доби буде мало.

Для закоханих людей характерна турбота одне про одного, яка проявляється в наданні різних знаків уваги, турботу про здоров'я і самопочуття. Закоханий чоловік піклується про те, щоб його партнерові було добре поруч з ним, причому ніколи не буде докоряти своєю турботою або виставляти її напоказ. Для нього це само собою зрозуміле. Для закоханої людини характерна не тільки турбота, а й прагнення зробити сюрприз, розвеселити. Подарунки, як правило, не дорогі, а так, симпатичні дрібниці, типу м'якої іграшки або букетика польових квітів. Вони покликані підняти настрій, зробити приємне і показати які відчувають почуття до людини, якій вони призначені.

Дорогі подарунки розраховані, насамперед, на те, щоб справити враження.

Ще один безперечний ознака того, що вас люблять - бажання постійно торкатися вас. Причому, це не поцілунки або інші дотики сексуального характеру, а просто тактильний контакт, спрямований на передачу коханому тепла свого серця і тіла. Тілесний контакт служить свого роду вираженням поняття «я люблю тебе і хочу бути поруч». До слова, у чоловіків, він може замінювати головні слова, які він не наважується вимовити вголос.

І останнє, закоханий завжди цікавиться життям свого партнера. Його цікавить все: як він провів день, чому порадів, а від чого засмутився. Саме цікавиться, надаючи людині самій розповісти те, що він вважатиме за потрібне, а не допитує. Бажання висловити всі свої переживання теж є показником любові. До речі, чоловіки менш схильні до обговорення своїх почуттів і емоцій, ніж жінки.

Пошук по сайту