Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Зберегти гармонію в шлюбі - це завжди праця. Люблячі люди часто мучать один одного скандалами і сварками. При цьому є й такі чудові моменти, коли у пари все прекрасно, коли вони жити один без одного не можуть.

Шлюб втрачає міцність, коли поступово тимчасові проблеми перетворюються в повсякденні конфлікти і нерозуміння.

Як вважають фахівці в цій галузі, є п'ять головних ознаки того, що шлюб розпадається:

1. Пара в різний час лягає спати.

Якщо близькі люди стали відправлятися спати в різний час, є привід задуматися. Відбувається наступне: люди більше не розмовляють в ліжку, як раніше, а саме такі розмови найщиріші, які зближують двох люблячих людей. Крім того, вони не більше не обіймаються перед сном, отже, рідше займаються сексом.

2. Байдужість одного або обох партнерів.

Здавалося б, розлучається повинні ті пари, які бурхливо ненавидять один одного. Багато хто вважає, навіщо розлучатися, якщо навіть чоловік - диявол у плоті? Але насправді це не так. Одна з ознак того, що шлюб на межі розпаду - відсутність інтересу одне до одного.
Експерти в цій галузі вважають, що поки людина може сказати «Я його (її) ненавиджу!», Це нормально. Ненависть не означає, що немає любові, про відсутність любові говорить байдужість. Якщо у подружжя є ще якісь почуття, емоції по відношенню один до одного, навіть вони носять негативний характер, це говорить про те, що їхні стосунки ще в силі.

3. Коли відпочиваючи одні, пара розмовляє тільки про дітей.

Чудово, коли є діти, і коли любов, які до них відчувають батьки, благодатно позначається на їхньому шлюбі. Але якщо нічого, крім загальних дітей, в стосунках пари не залишилося, це поганий знак.
Фахівці з сімейних стосунків стверджують: якщо подружжя головним чином стурбовані вихованням дітей, відсуваючи на задній план свої подружні стосунки, в один прекрасний момент ці відносини підуть. З цієї причини така велика кількість пар розлучається, коли стають дорослими їхні діти (або раніше). Відносини жінки і чоловіки головний принцип побудови сім'ї.

4. Коли пара перестала лаятися.

Багато хто думає, що сварки руйнують шлюб, але насправді коли закохані перестають сваритися, це гірше.
Психологи стверджують, що сварка - це особистий момент, люди конфліктують з тими, на кому зосереджено їх увагу. Якщо вони починають менше лаятися або зовсім перестають, значить, вони віддаляються або намагаються уникати один одного.

5. Пара більше не знає паролі один одного в соцмережах.

Багатьом з самого початку не відомі паролі один одного. Але якщо відбулася зміна ситуації, коли раніше довіряли майже все, сьогодні багато не знають - це тривожний дзвінок. Якщо один партнер змінив пароль, значить, він не хоче, щоб його половина щось бачила. Якщо подружжя хоче зберегти відносини їм слід припинити так робити.
Необхідно завжди стежити за температурою відносин. Чим раніше виявлено проблеми, тим легше врятувати шлюб. Якщо намагатися частіше бувати один з одним, влаштовувати побачення, зближуватися, придумати спільне, нехай і саме дурне заняття, тоді все налагодиться.

Пошук по сайту