Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Поява маляти - радісний і довгоочікуваний момент, до якого слід готуватися навіть не з моменту настання вагітності, а задовго до цього. Адже усвідомлюючи потребу закладу дитини, жінка і чоловік повинні розуміти, що саме від них залежить, і розвиток малюка всередині тіла матері, і його подальше здоров'я і благополуччя.

Детальніше: Підготовка до вагітності

Рух є життя. Це аксіома, і під сумнів не ставиться. У наш час більшість людей ведуть сидячий спосіб життя, не замислюючись про те, що оптимальна фізична форма дуже важлива, особливо в період вагітності.

Наше суспільство сприймає вагітність не як щось природне, а як якесь захворювання. І вагітна повинна вести себе відповідним чином: дотримуватися повний спокій і уникати будь-якого навантаження.

Детальніше: Гімнастика і дихальні вправи для вагітних

Тютюновий дим дуже небезпечний для будь-якого організму, навіть абсолютно здорову людину. У його складі знаходяться дуже отруйні речовини: нікотин, який звужує судини плаценти; чадний газ, які не дозволяє клітинам насичуватися киснем; канцерогенні смоли, що викликають генетичні мутації і згодом рак, і багато інших.

Детальніше: Як кинути курити під час вагітності

Народження дитини - найбільше чудо на землі. На цю подію з радістю, ніжністю, а часом і з нетерпінням чекають майбутні батьки, бабусі-дідусі, численні дядьки, тітки, родичі і друзі. Але тільки мама ставиться до свого малюка з особливим трепетом, хвилюванням і почуттям, яке складно описати словами. З самого початку дитина для неї не просто зародок, не плід, що не віртуальний майбутня дитина, а цілком реальний маленький і найрідніша і улюблений чоловічок, синок або дочка. Оточуючим неможливо не помітити, як змінюється характер, емоції і поведінку вагітної жінки, і це часто стає приводом для жартів і сімейних анекдотів.

Детальніше: Музика при вагітності

Кожна вагітна жінка, носячи під серцем свого малюка, мріє про те, як буде годувати грудьми, коли її дитина народиться. Адже ні для кого не секрет, що грудне молоко є найкращою їжею для новонародженого. Воно має унікальний склад, який необхідний дитині і містить в собі всі необхідні вітаміни і мікроелементи. На жаль, не кожна мама має можливість здійснити і реалізувати грудне вигодовування, і не кожна жінка може оцінити важливість і необхідність годування грудьми.

Детальніше: Що потрібно знати про годування грудьми

Безповоротно пішло час, коли, забігаючи додому, дитина могла напитися прямо з крана. Радянські люди сміялися над капіталістами, що купують звичайну воду в пляшках.

На сьогоднішній день якість того, що ми п'ємо, багато в чому визначає наш стан і самопочуття. Вона становить 80% людського організму, і те, якою чистоти воду ми п'ємо, обов'язково позначиться на нашому здоров'ї. Які рішення цього питання підійдуть для мегаполісу?

Детальніше: Чиста вода для сім'ї

Період вагітності є особливим в житті будь-якої жінки. Саме вагітна жінка підсвідомо відчуває себе справжньою жінкою, яка виконує визначену функцію - продовження роду людського на Землі. Це час-повне протиріч, коли стає, то радісно, то сумно. Але в кожному разі, жінка з благоговінням прислухається до процесу зародження і розвитку в собі нового життя.

У цей час зовсім не обов'язково махнути рукою на свій зовнішній вигляд, зовсім навпаки, саме час разом з турботою про майбутнє малюка подбати і про свій імідж, для чого варто одягатися модно, з урахуванням свого нового становища.

Детальніше: Модний одяг для вагітних

Кожна сучасна жінка навіть в тому випадку, коли вона готується стати матір'ю, може залишатися модною. У нинішній час завдяки старанням глянцевих видань, які цілком охоче використовують таке поняття, як мода для вагітних і відкриттю спеціалізованих магазинів, які орієнтовані саме на майбутніх мам, абсолютно будь-яка жінка, що знаходиться на будь-якому терміні вагітності і ведуча будь спосіб життя може підібрати для себе стиль , фасон і колір одягу за своїм власним смаком.

Детальніше: Якому одягу віддати перевагу вагітним жінкам

На сьогоднішній день молоді мами все частіше віддають переваги природного вигодовування. Але будь-яка мама адже ще й жінка, яка бажає виглядати красивою завжди. Тому сьогодні багато сучасних мами хочуть, щоб їх одяг був не тільки красивою, але і зручною. Так як такий одяг, спеціально пристосована для годування малюка. Тому всі модельєри світу направили свої сили на створення практичних, сучасних і шикарних вбрань для годуючих жінок.

Детальніше: Годуючі мами за гарний і зручний одяг

Кожна жінка в світі мріє опинитися в цікавому положенні. У цей період в організмі відбувається багато змін. У всіх жінок вони проявляються по-різному. Але, як в принципі і в усьому, є загальні ознаки вагітності:
1) Базальна температура. З настанням вагітності коливається базальна температура через зміни вироблення гормону прогестерону. Викид гормону естрогену знижує температуру, що також свідчить про настання вагітності.

Детальніше: Ознаки вагітності

Пошук по сайту