Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Розвиток дитини починається ще в утробі матері, проходить поетапно і відразу в багатьох напрямках. У перші роки життя основним видом діяльності маленької людини є освоєння світу через набуття самостійних навичок: їсти, сидіти, ходити, говорити, спати самому. Починаючи з другого року життя, малюк вчиться і пізнає світ через самовираження: малювання, співи, ліплення, ігри, власну думку.

Детальніше: Вчимо дитину малювати

Малюк росте з кожним днем. І хоча батькам здається, що він майже не змінюється, до третього місяця свого життя він мало схожий на той рожевий грудочку, який вони не так давно привезли з пологового будинку.

На третьому місяці крихітка продовжує радувати оточуючих посмішками і новими звуками. І кожен день він осягає щось нове, вчиться чогось цікавого, дізнається світ навколо себе, радуючи батьків своїми успіхами.

Детальніше: Що вміє маленька дитина в 3 місяці

Перший місяць життя малюка пролетів дуже швидко, життя сім'ї увійшла в звичну колію з новим членом, і навіть встановився чіткий режим дня. Дитина вже не здається батькам кимось незрозумілим, страх зробити щось не так пройшов. Всі ці зміни свідчать про те, що період адаптації пройшов успішно.

Детальніше: Що вміє дитина в 2 місяці

Дев'ять місяців очікування позаду, в родині з'явився новий член - крихітний, рожевий і поки такий незрозумілий грудочку. Приїхавши з пологового будинку додому, молода мама часто не може зрозуміти, що ж робити далі. Стільки часу вона провела в очікуванні і, нарешті, дочекалася. Але ж основна і найголовніша робота тільки починається.

Детальніше: Що вміє маленька дитина в 1 місяць

Діти у віці до трьох років активно вивчають навколишній світ і отримують користь для свого активного розвитку від будь-якого процесу, чим би вони не займалися. Особливо, якщо малюк щось робить самостійно, адже цей період пізнання світу дитиною характеризується девізом «Я сам».

Практично всі діти люблять малювати фарбами, присвячуючи процесу всю свою увагу і зосереджуючись на кожну дрібницю.

Детальніше: Малюємо пальчиковими фарбами з дитиною

Трусики для привчання до горщика - це кращий вибір для сучасної мами, яка бажає забезпечити найкомфортніші умови для зростання своєї дитини. Всі трусики, які представлені в нашому інтернет-магазині дуже екологічні.

Багато батьків вибирають трусики для привчання до горщика через практичності і зручності для себе і свого малюка.

Трусики дозволяють «дихати» шкірі вашого малюка, а також утримує вологу всередині і не протікають. Склад трусиків - це виключно натуральні матеріали, які ні в якому разі не зможуть зашкодити здоров'ю дитини, створити алергію або дозволити кави опреться.

Детальніше: Багаторазові вкладиші. Трусики для привчання до горщика

Мобіль на дитяче ліжечко - це яскрава і цікава іграшка, без якої зараз не обходиться практично жодна дитяча кімната. Вона являє собою музичну карусель, що обертається під приємну мелодію.

З самого моменту народження мобіль на дитяче ліжечко дитині можна використовувати як іграшку під час неспання або як декоративна прикраса. Також, завдяки приємною мелодії, він може стати відмінним звуковим фоном, заспокійливо діючи як на малюка, так і на маму. А починаючи з двох-трьох місяців, мобіль напевно стане для вашої дитини улюбленою іграшкою.

Детальніше: Мобіль на дитяче ліжечко

У які кольори розфарбоване дитинство? У найяскравіші, веселі і добрі. А ще ці кольори пухнасті, м'які, пружні і блискучі. Кожен промінчик сонця, що освячує наших дітей, ставати доріжкою в дивовижну казку, ім'я якої дитинство. Тато і мама, бабуся і дідусь можуть зробити своїй дитині прекрасний подарунок - дитячий браслет, який завжди буде радувати малюка чи підлітка своїм теплим кольором, оригінальним дизайном, забавною картинкою.

Детальніше: Дитячі браслети

Спочатку, звичайно, дитину потрібно морально приготувати. Для якихось діточок можна навести приклад «просування вперед», відповідно до якого дитині пояснюється, що дитячий садок зробить його дорослішим, він зможе багато чому навчитися і навчити своїх батьків. Іншим діткам краще уявити дитячий садок як місце, де всі грають, веселяться, займаються цікавими справами і ніколи не нудьгують. Єдиний приклад, який можна наводити - дитячий садок, як місце покарання: «Ось якщо будеш себе погано вести, відведу тебе до тітки-виховательці, і вона тебе покарає». Такі слова можуть налякати дитину і тоді батьки нескоро зможуть відвести його в дитячий садок.

Детальніше: Підготовка дитини до садочка

Перше купання - процедура дуже важлива, причому як для малюка, так і для його батьків. Для новонародженого його мама і тато є втіленням захисту і надійності, тому перше купання не повинно руйнувати ту довіру, яку пов'язує його з батьками. Існує ряд простих порад, які здатні перетворити водні процедура в веселе заняття, яке згуртовує всю сім'ю.

Детальніше: Купання дитини: перші кроки

Пошук по сайту