Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Найпопулярнішим конструктором в світі, є Лего. Протягом багатьох років він радував не тільки дітей, а й дорослих. Конструктор сприяє розвитку дитини і допомагає зайняти його на довгі години. Якщо ви придбали своїй дитині конструкт Лего, то перше, що він бажає побудувати - це будинок.

І якщо у вас вистачає деталей, то можна приступати до роботи. Але, як побудувати з Лего будинок, якщо під рукою немає ніякої інструкції? Це ми і постараємося вам розповісти. Ви побачите наочні фото, які допоможуть зорієнтуватися.

Детальніше: Як зробити лего-дім

Кінетичний пісок Moving Sand - це унікальний матеріал, призначений для дитячої творчості. Сьогодні він набуває популярності з кожним днем, оскільки володіє неймовірними якостями, про які ми розповімо нижче. Будь-якому дитині доведеться до душі такий подарунок!

ОПИС

Даний матеріал зовні виглядає як вологий пісок з морського узбережжя, але, як тільки дитина доторкається до нього, проявляються його воістину чарівні властивості:

Детальніше: Кінетичний живий пісок MOVING SAND

Поява дитини в сім'ї - це кардинальна зміна курсу звичного перебігу подій. Для батьків починається нове життя, особливо коли у дитини починається період, в якому він вже готовий отримувати нові знання. Розвивати малюка необхідно з самого раннього віку і тоді процес навчання буде даватися легко. Буквограмма - це сучасний підхід до навчання. Розвиваюча методика буквограмма збирає масу позитивних відгуків. У чому полягає її суть? І чим вона так допомагає дитині? Про все детальніше.

Детальніше: Методика буквограмма

Кожна дитина обожнює малювати. Це ж відмінний спосіб провести час, а також висловити свою думку і показати іншим. Тільки от з часом малюнків може стати занадто багато ...

Що робити зі стопками дитячих малюнків, якщо викидати творіння, над якими чадо сидів цілий день шкода? Давайте розглянемо прийнятні варіанти.

Детальніше: Дитячі малюнки: зберігаємо правильно

Розвиток дрібної моторики для дітей дуже важливо - адже ті зони мозку, які відповідають за рухи пальців, найтіснішим чином пов'язані з мовними центрами. Тому розвиваючи дрібну моторику у малюка, ви, перш за все, розвиваєте його мова, тренуєте пам'ять, а також привчаєте руки до більш копіткій роботі - письму, самостійного застібання гудзиків і так далі.

Поки дитина не пішла в школу, його розвиток в основному проходить за допомогою ігрової форми. Нижче ми представимо декілька найкращих вправ для розвитку дитячих пальчиків і мови.

Детальніше: Розвиток дрібної моторики рук, вправи

Педагоги наполегливо твердять про користь розвиваючих іграшок. Такі розваги покликані не тільки зайняти дитину, а й виробити у нього певні навички і розвивати дрібну моторику рук. Дитина на кожному етапі розвитку має свої потреби, тому іграшки повинні підбиратися за віком. Адже те, що цікаво дитині в рік навряд чи сподобатися йому в п'ятирічному віці.

У продажу є безліч розвиваючих іграшок, але кожна мама може сама змайструвати таку іграшку для свого чада. Для цього підійдуть будь-які підручні матеріали, наявні будинки.

Детальніше: Іграшки для дрібної моторики своїми руками

У всі часи батьків хвилює питання, як можна навчити дитину самостійно їсти ложкою. Цей перший навик є важливим і корисним етапом в житті дітей. Всі малюки розвиваються по-різному, тому батьки самі приймають рішення, коли дитина може почати самостійно використовувати ложечку під час їжі.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ

Існують кілька основних рекомендацій для того, щоб навчити дитину користуватися ложкою:

Детальніше: Як навчити дитину їсти ложкою

Багато дітей у віці 3 років вже вміють розрізняти кольори. Але бувають ситуації, коли дитина ще погано вміє так робити. Батьки повинні знати, як правильно навчити малюка розбиратися в кольоровій палітрі. Для цього є корисні рекомендації фахівців.

ПОРАДИ

З самого раннього дитинства батьки намагаються розвивати своїх дітей у всьому. Для того, щоб навчити дитину розрізняти відтінки існують багато методів:

Детальніше: Вчимо дитину розрізняти кольори

Батьки часто панікують, тому що малюк не може повноцінно вимовляти букву «р». Він гаркавить, тому мами і тата, відразу намагаються вживати заходів, щоб виправити ситуацію. Дуже мало дітей, які можуть вільно почати розмовляти, не відчуваючи деяких труднощів.

ПЕРШІ ОЗНАКИ ПОРУШЕННЯ

Діти починають розмовляти вже з року. Але це не зовсім нормальна мова. Більше набір звуків і обривки слів. Але, навіть, при цьому, можна помітити деякі порушення в розмові крихти.

Детальніше: Дитина не вимовляє букву "Р"

В 1,5 року малюк стає справжнім дослідником, тому що все більше інтересу в ньому прокидається до навколишнього середовища. На це у нього йде дуже багато часу, ніколи сидіти на одному місці, так як треба подивитися, що і де лежить, перевірити всі шафки і тумбочки, а також пограти з тваринами, якщо в будинку вони є, подивитися, що вони їдять. У цьому віці фізичні здібності дитини значно збільшилися, батьки не встигають, начебто недавно тільки на ноги встав, а вже бігає, не наздоженеш. В 1,5 року дитина вже є маленьким чоловічком, самостійним і, що має власні бажання, потреби, а також смаки.

Детальніше: Що повинна вміти дитина в 1,5 (півтора) року

Пошук по сайту