Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Незважаючи на те, що сьогодні існує величезна кількість сучасних способів і засобів для практично гарантованої контрацепції, є велика кількість пар, що не поспішають ними скористатися і вдаються до переривання статевого акту або простому підрахунку жіночого циклу.

ОСОБЛИВОСТІ ЖІНОЧОГО ОРГАНІЗМУ

Ще зі шкільного курсу анатомії відомо, що вагітність - це результат злиття чоловічої і жіночої клітин. А все той же підручник розповідає, що наступити вагітність може не завжди, а в строго певні дні циклу, коли жіночий організм готовий до цієї події. Тому можна зробити висновок, що плануючи вагітність потрібно орієнтуватися на ці дні, виходячи з персонального жіночого календаря.

Детальніше: Ймовірність завагітніти від смазки

У молодої жінки, яка готується стати мамою, протягом усього періоду очікування дитини завжди багато приводів для переживань і занепокоєння. Крім свого і дитячого здоров'я, турбує і краса тіла після пологів, адже за час вагітності змінюються і параметри тіла, і вага. І ці переживання не марні. Часто народили жінки стикаються з появою спотворюють шкіру розтяжок, що представляють червоні звивисті рубці, схожі на шрами. Це реакція на стрімке зміна обсягів тіла і швидкий набір ваги, з якими пов'язана будь-яка вагітність.

Детальніше: Розтяжки на животі під час вагітності

При вагітності, жінка, як правило, стає на облік в своїй жіночій консультації або клініці. Їй, як правило, повинні призначити повне медичне обстеження, що включає в себе здачу аналізів, проходження лікарів вузьких спеціальностей і ультразвукове дослідження. Це дослідження, незважаючи на те, що воно дуже популярно, все ще сприймається майбутніми мамами з побоюванням. Це нормальна реакція, так як будь-яка жінка переживає за життя, здоров'я і нормальний розвиток майбутнього малюка. Кожній мамі цікаво знати відповіді на хвилюючі питання: чи важливо УЗД, чи безпечно воно, яка кількість сеансів можна пройти без шкоди для майбутньої дитини.

Детальніше: Шкідливе чи узд під час вагітності?

Багато жінок впевнені, що секс під час менструації не може привести до вагітності, оскільки жіночий організм в цей період не здатний до запліднення. Однак на практиці існує безліч історій, які доводять помилковість такої думки. Зачаття може статися і під час місячних.

Менструація - це процес руйнування і виходу яйцеклітини разом з частиною внутрішнього шару, що знаходиться в матці - ендометрія. У жіночому організмі протягом усього життя знаходиться більше 300 тисяч яйцеклітин, які поступово дозрівають і кожен місяць готові до запліднення. Щомісяця одна з них опускається в маткову трубу жінки для того, щоб виконати своє основне призначення.

Детальніше: Місячні під час вагітності

Вчені з'ясували, що спланувати стать майбутньої дитини з технічної точки зору можливо. Останні наукові дослідження при лікуванні безпліддя дають фахівцям можливість відібрати ембріони певної статі. Але така процедура не завжди успішна, та й дозволити її собі може не кожен. У деяких країнах процедури планування статі майбутньої дитини здійснюються тільки при існуванні певних показань. Все через те, що використовуються інвазивні методи лікування безпліддя і спеціальні препарати, які нерідко викликають безліч побічних ефектів. Крім цього такі процедури і ліки дуже дорогі.

Детальніше: Як планувати стать майбутньої дитини

Поява маляти - радісний і довгоочікуваний момент, до якого слід готуватися навіть не з моменту настання вагітності, а задовго до цього. Адже усвідомлюючи потребу закладу дитини, жінка і чоловік повинні розуміти, що саме від них залежить, і розвиток малюка всередині тіла матері, і його подальше здоров'я і благополуччя.

Детальніше: Підготовка до вагітності

Рух є життя. Це аксіома, і під сумнів не ставиться. У наш час більшість людей ведуть сидячий спосіб життя, не замислюючись про те, що оптимальна фізична форма дуже важлива, особливо в період вагітності.

Наше суспільство сприймає вагітність не як щось природне, а як якесь захворювання. І вагітна повинна вести себе відповідним чином: дотримуватися повний спокій і уникати будь-якого навантаження.

Детальніше: Гімнастика і дихальні вправи для вагітних

Тютюновий дим дуже небезпечний для будь-якого організму, навіть абсолютно здорову людину. У його складі знаходяться дуже отруйні речовини: нікотин, який звужує судини плаценти; чадний газ, які не дозволяє клітинам насичуватися киснем; канцерогенні смоли, що викликають генетичні мутації і згодом рак, і багато інших.

Детальніше: Як кинути курити під час вагітності

Народження дитини - найбільше чудо на землі. На цю подію з радістю, ніжністю, а часом і з нетерпінням чекають майбутні батьки, бабусі-дідусі, численні дядьки, тітки, родичі і друзі. Але тільки мама ставиться до свого малюка з особливим трепетом, хвилюванням і почуттям, яке складно описати словами. З самого початку дитина для неї не просто зародок, не плід, що не віртуальний майбутня дитина, а цілком реальний маленький і найрідніша і улюблений чоловічок, синок або дочка. Оточуючим неможливо не помітити, як змінюється характер, емоції і поведінку вагітної жінки, і це часто стає приводом для жартів і сімейних анекдотів.

Детальніше: Музика при вагітності

Кожна вагітна жінка, носячи під серцем свого малюка, мріє про те, як буде годувати грудьми, коли її дитина народиться. Адже ні для кого не секрет, що грудне молоко є найкращою їжею для новонародженого. Воно має унікальний склад, який необхідний дитині і містить в собі всі необхідні вітаміни і мікроелементи. На жаль, не кожна мама має можливість здійснити і реалізувати грудне вигодовування, і не кожна жінка може оцінити важливість і необхідність годування грудьми.

Детальніше: Що потрібно знати про годування грудьми

Пошук по сайту