Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Перед щасливими батьками, у яких народиться дівчинка, стоїть непроста дилема. Адже дівоче ім'я не тільки буде відрізняти її серед однолітків, але стане оберегом і захистом протягом усього життя. Тому до вибору імені потрібно поставитися з обережністю і тверезо все зважити. Рано чи пізно дитина захоче дізнатися, чому його назвали саме так, постарайтеся, щоб, врешті-решт, відповідь малюкові сподобався, та й саме ім'я характеризувало дитину належним чином.

Детальніше: Як можна назвати дівчинку

При появі малюка на світ, друзі та родичі сімейства першим справу запитують, як же охрестили дитя. Але ж вибір відповідного імені для сина дійсно непростий: смаки подружжя не повинні розходитися, воно повинно відповідати очікуванням батьків і вписуватися в суспільні норми, щоб не зробити хлопчика білою вороною.

ЦЕ ПОТРІБНО ОБОВ'ЯЗКОВО ВРАХУВАТИ:

Насамперед варто враховувати по батькові малюка і милозвучність ініціалів.

Детальніше: Як можна назвати хлопчика

Не секрет, що сьогодні педагоги настійно рекомендують батькам, як можна раніше починати вести портфоліо дитини. І хоча, часом, створення своєрідної літописі розвитку малюка здається зайвим і надуманим, але користі від цього документа набагато більше, ніж клопоту. Саме тому портфоліо стало практично обов'язковим при вступі дитини в дошкільний дитячий заклад, а запитують його, починаючи з трирічного віку.

Якщо ж підійти творчо, то обов'язковий документ стане скарбничкою успіхів малюка, літописом його досягнень і перемог в усіх напрямках розвитку особистості маленької людини.

Детальніше: Робимо портфоліо для дитячого саду

Багато батьків, які виховують одного або декількох дітей, знають, такі ситуації, коли дитина проявляє ознаки невластивою йому агресії і може бити когось із сусідніх. Це можуть бути діти, з якими він грає на дитячому майданчику, однолітки в садку або школі, братик або сестричку, причому не важливо - старший він або молодший, а іноді малюк б'ється навіть з батьками або іншими дорослими родичами.

Детальніше: Що робити, якщо дитина б'ється

Досить часто батьки школярів скаржаться на те, що їхні улюблені чада не виявляють інтересу до читання книг. Деякі дорослі, констатуючи цей факт, приречено зітхають і посилаються на віяння часу і вплив інтернету. Небайдужі ж мами і тата, розуміють, що подібні відмовки не вирішать проблеми і не допоможуть їх дітям долучитися до потрібного і корисного заняття.

Детальніше: Як привчити дитину до читання книг

Рідкісний батько може похвалитися, що жодного разу не опинявся в страшній ситуації, коли рідне чадо раптом падає на підлогу, б'є ногами і руками, кричить, не слухаючи нікого навколо, і залишає дорослих в повній розгубленості. Вперше зіткнулися з подібним залишається тільки поспівчувати. Що могло статися з малюком? Як себе вести, щоб припинити кошмар і знову побачити не маленького монстра, а улюбленого малюка?

Покрокової інструкції в таких випадках дати важко. І хоча багато що залежить від індивідуальних особливостей малюка, не менш важливо, як при істериках поводяться найближчі дорослі. А, головне, що може їм допомогти - це спокій.

Детальніше: Чому дитина плаче

Літо - це ідеальний час для відпочинку всією сім'єю. У дітей - канікули, у дорослих - відпустка. Є можливість проводити з дітьми набагато більше часу. Літній період є найвдалішим для пошуку якогось нового справи або захоплення. Немає ніякого поспіху, нікуди не потрібно йти, можна присвячувати цікавої справи більше часу. Неважливо, яке заняття ви знайдете, головне - це підтримати дитину в його нове захоплення. Нове хобі забезпечить вашій родині цікаве і з користю проведене літо. Якщо у вас є дача - можна запропонувати дитині влаштувати тематичну вечірку. Це можуть бути герої улюблених мультфільмів, казкові персонажі, а може бути просто пінна вечірка або вечір літаючих фонар

Детальніше: Чим зайняти дитину на літніх канікулах

Саме з раннього віку закладається комунікабельність і здатність налагоджувати раціональні контакти, заводити взаємовигідні зв'язки. У цей період перед батьками постає досить серйозне питання: як зробити так, щоб дитина правильно спілкувався, легко заводив дружбу з оточуючими, і не тільки з однолітками, а й з дітьми старшого віку.

Детальніше: У дитини немає друзів

Дорослі схильні вірити тільки тому, що бачать на власні очі або прочитали в розумних книжках. І коли розповідаєш про те, що є в дійсності, вони роблять неспокійне обличчя і пропонують відвідати дитячого психіатра.

Дитина живе в своєму особливому дитячому світі, де Карлсон - абсолютно реальний персонаж, як і фрекен Бок, де рукавиця перетворюється в відданого щеняти, а Чеширський кіт зникає, залишаючи тільки посмішку.

Детальніше: Уявні друзі у дитини

Часто батьки вже заздалегідь замислюються про те, в яку школу віддати дітей, коли вони підростуть. Туди, де вивчають іноземні мови вже в другому класі, або туди, звідки випускники все як один вступають до престижних навчальних закладів? Багатьох батьків турбує те, що в новій школі їх дитини будуть труїти.

Детальніше: Проблеми адаптації дитини в новій школі

Пошук по сайту