Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Визначити, що у дитини в роті стоматит, зможе практично будь-яка уважна мама, адже у цієї хвороби є кілька характерних ознак: відмова від прийомів їжі, скарги на біль у роті, почервоніння і характерні виразки в ротовій порожнині.

Стоматит - (лат. "Stoma" - рот) це запалення слизової оболонки ротової порожнини, яке характеризується наявністю інфекції. Потрапляють на поверхню рота бактерії і мікроби негативно впливають на слизову оболонку рота, наслідком чого можуть бути запальні процеси на мові і небі, з'являються болючі нариви.

Детальніше: Дитячий стоматит: причини і прояви

Здорова дитина активний і життєрадісний. Це його звичайні емоційні стани. Формування самосвідомості і перипетії повсякденного життя можуть викликати і негативні емоції. Багато дитячих проблеми зникнуть з часом, чого не можна сказати про страх. Він росте разом смалишом. Чим більше знань дитина отримує про навколишній світ, тим більше усвідомлення небезпеки, розширюється коло предметів і явищ яких він боїться.

Детальніше: Корекція дитячих страхів

Дитяча алергія з'являється як результат реакції імунної системи на небезпечне для організму речовина із зовнішнього середовища, може супроводжуватися висипанням на шкірі, нежиттю або кашлем.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ

Виділяють наступні причини дитячої алергії:

Детальніше: Алергія у дітей: причини, симптоми, лікування

Сучасність внесла зміни в спосіб життя багатьох людей. І несподіваним наслідком цього стала світова проблема ожиріння значної частини дітей. Тільки в іноді причина надмірної ваги криється в захворюваннях ендокринної системи дитини, лікування яких не просте завдання. В основному ж ожиріння, яке немов епідемія охопила світ - це наслідок неправильного, спотвореного ставлення до здоров'я дитини, до його харчування і організації режиму дня.

Детальніше: Дитяче ожиріння: як боротися з надмірною вагою

З проблемою висипу на тілі дитини зустрічаються багато мам. Вона викликає страх у недосвідчених батьків. Розглянемо основні причини висипань у дітей.

ВИСИП - СИМПТОМ ІНФЕКЦІЙНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ

Шкірні прояви при інфекційних захворюваннях мають свої характерні особливості:

Детальніше: Висип на тілі у дитини

Пошук по сайту