Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Травний фермент, який синтезується підшлункової і слинної залозами людини, називається діастазою. Ця речовина біологічно активна, яке бере участь в процесі синтезу вуглеводів. Цей фермент в людському організмі виробляється в основному підшлунковою залозою, а також слинні залози.

Цей фермент бере активну участь в травному процесі. За допомогою цього ферменту відбувається розщеплення крохмалю, що надходить в травний тракт разом з їжею, в якій він міститься. Діастаза разом з сечею виводиться з організму.

Детальніше:Аналіз сечі на діастазу: як праивльно здавати, норма

Стандартне лабораторне дослідження в діагностиці будь-якого захворювання - це загальний аналіз сечі (ОАМ). Він дає лікаря багато інформації, необхідної для встановлення точного діагнозу, так як разом з сечею з організму виводиться більшість токсичних речовин, присутніх в крові дитини. Тому вивчення концентрації цих речовин допомагає в діагностиці нирок, серця і всієї імунної системи. Існують середньостатистичні норми показників аналізу сечі, з якими повинні звірятися показники пацієнта - дитини.

Кожна дитина протягом перших років свого життя стикається з впливом негативних факторів на організм ззовні, які викликають посилену реакцію. Діти, в основному, схильні до інфекційних, простудних, а також травматичним хвороб. При появі нездужання необхідно відразу звернути увагу на стан здоров'я дитини, щоб в майбутньому, не розвинулася хвороба.

Детальніше:Загальний аналіз сечі у дітей: нормальні показники

Родимки є на тілі кожної людини. Вони починають з'являтися приблизно в дворічному віці і продовжують рости в своїй кількості навіть у дорослих людей. Найбільше їх з'являється в період статевого дозрівання, а іноді значна кількість цяток розростається під час вагітності. Основними факторами, що впливають на кількість родимок на тілі, є генетична спадковість і гормональні зміни в організмі.

Здебільшого темні цятки не турбують людину і не доставляють дискомфорту. Однак іноді родимка зростає занадто великих розмірів або в незручному місці, і тоді доводиться задуматися про те, щоб видалити її.

Детальніше:Лазерне видалення родимок

Сірка, яка накопичується в вухах, є нормальним продуктом життєдіяльності, і є абсолютно у всіх людей. Основна роль сірки у вухах - захист органів слуху не тільки від бруду і пилу, але і від води. Залози, які знаходяться всередині вуха, виробляють сірку постійно, а склад її включає в себе жири, імуноглобуліни пептиди і деякі інші мікроелементи.

Незважаючи на те, що процеси її виведення або видалення з вух багато здійснюють по-різному, кожна людина хоча б раз у житті стикався з необхідністю видалити велику кількість застояної сірки. Що зібралися сірка може турбувати людей будь-якого віку чи статі, і часто призводить до необхідності звернення до лікаря.

Детальніше:Як видалити сірчані пробки

Якщо ви захворіли і вам потрібно пройти курс лікування - уколи допоможуть вам позбавитися від хвороби за короткий час. Напевно, кожна людина в своєму житті отримував уколи. Дана процедура досить не приємна, навіть може викликати паніку. Уколов рівноцінно бояться діти і дорослі.

Не завжди, виходить, проходити лікування в стаціонарних умовах. Часто доводиться самим виходити з положення і вчиться ставити уколи на дому. Не радять проводити складні ін'єкції самостійно без нагляду спеціально навченого персоналу, наприклад, ін'єкції внутрішньовенні. Уколи внутрішньом'язові простіші і їх може проводити практично кожен бажаючий людина, не забуваючи при цьому про відповідальність і правильної послідовності.

Детальніше:Вчимося ставити уколи внутрішньом'язово

Вже з раннього дитинства ми стикаємося з такою проблемою, як всілякі рани, це цілком природно, тому що уникнути травм практично немає можливості. Звичайно, нам хочеться, щоб рана швидше зажила, тому розповімо детальніше, які кошти існують для боротьби з такими неприємностями.

Ніхто в цьому житті не застрахований від ударів і садна, тому саме на часі питання пошуку такого засобу, який максимально швидко зніме біль, зупинить кров і загоїть болячку. У давні часи від ран позбувалися за допомогою киплячої олії і розжареного заліза. У наш час, на щастя, існує безліч більш гуманних засобів.

Детальніше:Вибираємо ефективну мазь від ран і порізів

Для багатьох весна - саме чудова пора року: замети тануть, з'являються острівці першої зелені, на деревах розпускаються бруньки, потім з'являється листя і квіти. Почуття радості переповнює кожного.

Однак останнім часом з'являється велика кількість людей, яким весняний період зовсім не приносить задоволення, а навпаки - одні муки і неприємності. Для таких людей весна - це пора безперервного нежиті, почервонілих і опухлих очей, постійне чхання і гори носових хусток або серветок. Все це пов'язано з дуже поширеним в наш час захворюванням - весняної або сезонної алергією.

Детальніше:Як лікувати весняну алергію

Внутрішньоматкова спіраль є контрацептивом, що перешкоджає просуванню сперматозоїдів всередину матки. Виготовляється з пластику з додаванням міді, срібла або золота. Якщо запліднення вже відбулося, спіраль не дасть яйцеклітині закріпитися в порожнині матки, внаслідок чого відбувається її природне видалення.

У 60-і роки 20 століття Дж. Липпс - американський гінеколог, винайшов спеціальний пристрій, назване «петлею Ліппса». Він використовував спеціальний еластичний матеріал, який виключав ризик травми при введенні внутрішньоматкової спіралі.

Детальніше:Яку внутрішньоматкову спіраль вибрати

Напевно, немає такої людини, яка хоча б раз в житті не стикався з ситуацією, коли раптово починає крутитися голова, з'являється болісна нудота і слабкість. Більшість людей лякаються подібних проявів організму. Варто зауважити, що далеко не кожен з подібних випадків може бути ознакою якоїсь патології. Адже напад запаморочення - це один із симптомів показують, перш за все стан нервової і серцево-судинної систем. Хоча в деяких випадках запаморочення відображає стан травної, кровотворної та інших систем організму людини.

Детальніше:Причини запороморочення голови при вставанні

Глюкоза в крові повинна бути в такій кількості, щоб вона без праці надходила в усі тканини, але, в той же час, не виділялася з сечею в процесі сечовипускання. При підвищенні або зниженні рівня цукру в крові, що є наслідком порушення її обміну, має місце бути гіперглікемія або гіпоглікемія.

ГІПЕРГЛІКЕМІЯ

Це відхилення, що характеризується підвищеним вмістом цукру в плазмі. Гіперглікемія може виглядати як норма, але це буде деякою реакцією організму пристосувального значення, яка буде забезпечувати підвищення постачання тканин енергією, коли йде його збільшена витрата, це, наприклад, страх, збудження, високе фізичне навантаження, сильний біль.

Детальніше:Нормальний рівень цукру в крові

Пошук по сайту