Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Найпопулярнішим чагарником в городі є чорна смородина. Нараховують близько 150 видів, які розкидані по всіх континентах. Вона має дуже корисними властивостями для людського організма. Особливо взимку, коли імунітет ослаблений і в організмі спостерігається нестача вітамінів. Виробництво варення і смородинового соку вже давно придбали промисловий масштаб у багатьох країнах світу.

Детальніше:Як правильно обрізати кущі смородини

Якщо сортова малина, що обіцяла багатий урожай, раптом почала розчаровувати, справа може бути не в помилці селекціонерів або продавців саджанців. Найчастіше винні самі садівники, що не обертають належної уваги на колючий чагарник, що вимагає регулярної правильної обрізки.

Якщо цим знехтувати, посадки загущувальну, швидко набувають занедбаний вигляд, ягода дрібніє і гірше зав'язується. А там недалеко до розмноження шкідників, хвороб і втрати не тільки врожаю, але і самих плантацій.

Детальніше:Обрізка малини восени

Для пересадки полуниці необхідно брати молоді рослини, так як намагаючись не будуть плодоносити. Оптимальний варіант - молоді кущики-дворічки. Також можна пересадити однолітки, які виросли з вусів. Але тоді потрібно взяти тільки той кущ, що росте від самого першого вуса. Його коренева система розвинена краще, а, значить, він має більше шансів прижитися. З наступних вусів також можна взяти кущі для пересадки, але багато хто з них не приживуться.

Детальніше:Як правильно пересадити полуницю

Важко знайти людину байдужого до медового аромату і неповторному смаку гігантської ягоди, ім'я якої - кавун. І хоча навіть найближча рідня мало схожа на цього гостя з пустелі Наміб, але саме з гарбузом кавун пов'язують і ботанічні ознаки і агротехніка.

Алая м'якоть цієї ягоди дуже корисна при проявах атеросклерозу, подагрі, ниркових і серцевих захворюваннях, при хворобах печення і зайвій вазі. Ці цілющі властивості баштанної культури обумовлені унікальним складом м'якоті, що містить залізо, магній і калій, цінні амінокислоти і вітаміни.

Детальніше:Кавун в домашніх умовах

Жимолость є найбільш ранньої ягодою, яка дозріє у вас на дачі. Вона дозріває навіть раніше суниці. З кожним роком жимолость стає все популярнішим у садівників, так як вона володіє багатьма цілющими властивостями.

Ягоди мають кисло-солодкий смак, з невеликою гіркуватістю, містять велику кількість аскорбінки, глюкози, фруктози, лимонної і яблучної кислоти і служать хорошим засобом при авітамінозі.

Детальніше:Як виростити жимолость на дачній ділянці

Пошук по сайту