Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Багато чоловіків просто ніколи не вибачаються, вони не вміють говорити слова любові і просити вибачення. Кожна жінка знає, як це неприємно і образливо, коли чоловік після чергової сварки і не збирається просити вибачення.

ТРОХИ НАУКИ

Дослідження вчених показують, що мозок жінок і чоловіків мислить по-різному, вже з самого народження. Наприклад, підвищена кількість гормону естрогену у жінок робить їх більш емоційними, чого не скажеш про чоловіків. В результаті дії цього гормону у них формуються різне мислення і поведінку. Вже з самого народження дівчинки відрізняються здібностями, наприклад, вони в перші дні свого життя здатні відрізнити дитячий плач від стороннього шуму. Крім цього, вони сильніше реагують на дитячі крики і стогони, на відміну від хлопчиків. Дівчатка швидше розвиваються і тому в 4-х місячному віці реагують на фотографії знайомих їм людей.

Детальніше:Хлопець ніколи не просить прощення

Сучасні жінки за собою доглядають дуже добре, завдяки чому в свої 40 років виглядають набагато молодше. Саме тому, сьогодні часто зустрічаються нерівні шлюби, коли чоловік молодший за свою дружину. І такі відносини давно перестали привертати увагу оточуючих, як то кажуть в народі: «Любові всі віки покірні».

ПОЗИТИВНІ СТОРОНИ

Головним позитивним перевагою нерівного шлюбу, коли дружина старша за чоловіка є саме молодий чоловік. Він діє на свою дружину особливо, вона розквітає і намагається завжди виглядати ідеально, тримати себе в формі, бути красивою і доглянутою. Крім того, вона завжди в доброму гуморі, є стимул - це молодий чоловік, якому необхідно відповідати.

Детальніше:Якщо жінка старша чоловіка

Багато дівчат в різному віці і на різних стадіях відносин з чоловіком стикалися з такою ситуацією, коли хлопець нікуди не водить. При цьому він вважає за краще проводити час вдома, а кількість і тривалість цих зустрічей мінімальні. Звичайно, такі відносини викликають питання і сумніви у дівчини у власній важливості і потрібності для цієї молодої людини. Перш ніж робити висновки, варто розібратися в причинах того, що чоловік нікуди не запрошує, а потім розглянути варіанти виходу з такої ситуації.

Детальніше:Чоловік нікуди не запрошує

З настанням осені змінюється не тільки погода за вікном, але і внутрішній стан багатьох людей, особливо жінок. Все частіше можна почути в розмовах слабкої статі словосполучення «осіння депресія». Існує думка, що це психологічний стан, обумовлене поганим настроєм і небажанням сприймати навколишній світ таким, яким він є. Насправді, проблема полягає не тільки в настрої, осіння депресія багато в чому і фізіологічне порушення.

Коли на вулиці стає холодніше, в організмі жінки теж починають відбуватися деякі зміни. На настрій і загальний стан впливає не тільки зниження температури, але також зменшується світловий день, часті опади, необхідність кутатися в теплий одяг. Тим більше, якщо перепад на нову пору відбувається різко: вчора ще було тепло і сонячно, а сьогодні з ранку похмуро, дощитиме і похмуре небо народжує в голові відповідні думки.

Детальніше:Як боротися з осінньою депресією самостійно

Всі знають, що гарний настрій - це не тільки важлива складова продуктивності, а й передумова гармонійних відносин з оточуючими людьми і самим собою. Однак знаходитися постійно в піднесеному стані складно і не завжди виходить, особливо якщо зовнішні чинники спрямовані на те, щоб його зіпсувати.

ВІРНІ СПОСОБИ

Існує кілька ефективних і перевірених досвідом методик, які можуть допомогти підняти собі настрій. Кожна людина може спробувати все їх і вибрати для себе такі способи, які будуть працювати конкретно для нього. А можна придумати ще кілька своїх варіантів, які будуть індивідуальними техніками по відновленню душевної рівноваги.

Детальніше:13 способів підняти настрій

Безсумнівно, чоловіки і жінки дуже різняться між собою у фізичній силі, мозкової активності, емоціях ... І ці відмінності не тільки на генетичному фундаменті, а й в соціально-історичному розвитку. Довгий час у чоловіків і жінок були різні права, різні соціальні ролі і постулати відповідальності.

У ЧОМУ Ж РІЗНИЦЯ?

Давайте розглянемо основні відмінності між чоловіком і жінкою.

Детальніше:Відмінність чоловічого і жіночого мислення

Спілкування - основна форма взаємодії сучасних людей один з одним. Знаючи і розуміючи основні правила ефективного спілкування, можна багато в чому спростити свою взаємодію з іншими. Одним з важливих нюансів будь-якого спілкування є вміння слухати співрозмовника. Згідно зі статистикою майже половину (45%) будь-якого процесу спілкування в житті людини займає саме слухання, але воно не завжди ефективно і правильно здійснюється.

Слухання буває критичне і пасивне. Другий тип вміння слухати поширений набагато більше, під час спілкування людина робить вигляд, що слухає, фільтруючи інформацію, що надходить і вловлюючи лише те, що, на його думку, важливо в словах іншого. Критичне слухання дозволяє почути все, що сказав чоловік, додати до цього візуальний образ і узагальнити цілісну картину.

Детальніше:Вчимося слухати людей

Почуття провини у людини виникає з цілком зрозумілих причин. Наприклад, зроблено щось погане близькій або малознайомої людини, або у якісь вчинки привели до не найприємнішим наслідків для кого-то.

У почуття провини є свій позитивний фактор. Наступного разу навряд чи комусь захочеться знову зробити подібне і знову переживати душевні муки. Такий урок змушує людей бути співчутливими і чуйними.

Детальніше:Позбавляємося від почуття вини і прощаємо себе за минулі помилки

Вийти заміж за заможного, успішного знаменитого - це мрія багатьох дівчат, ось тільки здійснити її вдається далеко не всім. У чому складність? Чому комусь вдається вийти заміж на чоловіка мрії, а хтось залишається біля розбитого корита?

Перш за все, щоб конкретизувати бажання, потрібно визначитися, кого вважати багатою людиною. Доларові мільйонери зустрічаються не так часто, як хотілося б, тому є резон звернути увагу на тих чоловіків, що можуть вважатися заможними за місцевими мірками. Наприклад, такими можуть бути люди, які заробляють раз в п'ять більше середнього доходу по конкретній місцевості.

Детальніше:Як вийти заміж за багатого чоловіка

За статистикою більшість жінок не задоволені тим, що їх чоловіки не надто часто їх балують подарунками, а іноді і зовсім забувають про жіночу потреби в увазі. Цікаво, що тема виявляється злободенною для молодих, ефектних, успішних і комунікабельних жінок. Хоча страждати від неуваги чоловіків, здавалося б, повинні жінки з якихось причин не впевнені в собі, мають низьку самооцінку і малопривабливі.

Ні у кого не викликає сумнівів, що основна і головна рушійна сила, що змушує чоловіка витрачати гроші на жінку - це інтерес до неї. На етапі залицянь подарунки і знаки уваги можна вважати вірним індикатором чоловічої зацікавленості в обраниці.

Детальніше:Що робити, якщо хлопець не дарує подарунки

Пошук по сайту