Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Кішки, як відомо, мають ряд неприємних для господаря звичок. Одна з них полягає в тому, щоб сточувати свої швидко відростають кігті. В результаті найчастіше страждає меблі в будинку. Розберемося, чому так відбувається, і розповімо про дивовижний препараті «Когтеспрей», який врятує дивани та крісла в будинку.

ЧОМУ КІШКА ТОЧИТЬ кігті

У природному середовищі існування все кішки займаються звичними справами: полюванням і лазіння по деревах. Цей процес дозволяє сточувати кігті. Відростати вони навіть не встигають. Проживаючи в квартирі, кіт позбавляється всіх цих можливостей. Тут немає дерев, немає необхідності полювати.

Детальніше: КОГТЕСПРЕЙ - УНІКАЛЬНИЙ СПРЕЙ ДЛЯ КОТІВ

З тваринами, як з дітками - потрібен постійний догляд і увагу. Особливо якщо мова йде про невеликі «диванних» породах або хворих тварин, які потребують нашої опіки. Не завжди їх можна виводити на вулицю, особливо коли холодно, сльотаву, тому більшу частину часу вихованці знаходяться вдома. Ну а основну проблему, яка неминуче виникає, коли тварина перебуває вдома, можна вирішити за допомогою інноваційної пелюшки для собак Талісмед. Винахід багаторазове і має масу не просто корисних, а життєво необхідних властивостей. Якщо ви ще не стикалися з Талісмедом, то обов'язково обзаведіться цим рятівним виробом.

Детальніше: Багаторазові пелюшки для собак талісмед

Якщо у вас вдома є домашні тварини, особливо дуже шерстисті і пухнасті, то ви напевно знайомі з таким супутнім моментом, як шерсть скрізь і завжди: на одязі, по кутах в будинку, в їжі, на килимах. Шерсть переслідує вас на роботі, в гостях, в подорожі, ваш улюблений вихованець подумки завжди з вами, ну і фізично теж. Гості йдуть незадоволені з жмутами вовни на штанях, ви не можете вже який тиждень очистити улюблені оксамитові штани, дитина страждає від алергії на шерсть. Щоб уникнути такого неприємного моменту, вам потрібен ефективний інструмент боротьби з вовною тварин. І такий інструмент вже знайде - pet brush glove.

Детальніше: Рукавичка PET BRUSH GLOVE

Практично в кожному будинку є домашні тварини. Велика частина - це кішки і коти. Але разом з ними практично в кожному будинку є проблема - це злодійство продуктів зі столу. Добре знайомий факт, але багато людей вважають, що цим промислом займаються тільки вуличні тварини і невиховані кішки. Але це не зовсім вірне твердження. У будь-якому випадку, необхідно розглянути ситуацію з усіх боків і відучити кота тягати їжу зі столу.

Детальніше: Як відвчити кішку лазити по столу

Для деяких людей кішечки і собачки дуже звичайні. І тоді-то з'являються в міських квартирах лисиці, сови, тхори. А хто вирішує завести цілком виняткового улюбленця, звертають погляд в бік павуків. Найчастіше в домашніх умовах містять павуків-птахоїдів.

Хтось вважає павуків ідеальними домашніми тваринами, але більшість побоюється, а частина боїться до жаху. І власне є чому: павуки-птахоїди (найбільші представники загону павукоподібних), як і всі павуки, мають отруйні залози. Слід не забувати про це. І, тим не менш, павуків заводять в якості домашнього улюбленця.

Детальніше: Домашній павук-птахоїд

Хом'ячків все люблять, тому що це дуже милі і цікаві тварини, а ще, вони проявляють підвищену активність ввечері, тому в якості домашнього вихованця підходять людям, що приходять додому з роботи пізно. У тому, щоб доглядати і приручати хом'ячків, немає нічого складного, їх милість зашкалює завдяки тому, що відсутній неприємний довгий хвіст, на відміну від інших подібних тварин.

Детальніше: Догляд за домашніми хом'яками

Навіть у домашніх тварин бувають майже людські проблеми. І хоча кішки відносяться до їжі дуже вибірково і часом прискіпливо, іноді у них виникає розлад шлунка. Ця неприємність сильно докучає бідному тварині, адже порушує її самопочуття. А дивлячись на муки домашнього вихованця, будь-який господар буде готовий будь-якими засобами і методами допомогти улюбленцю. Перш ніж знайти варіанти вирішення проблеми, потрібно розібратися, чому виникає розлад шлунка у кішок, поспостерігати за симптомами та ознаками прояву і вирішити, як можна вилікувати тварину.

Детальніше: Розлад шлунку у кішок

Акваріумні рибки досить часто зустрічаються в сучасних будинках і квартирах, як варіант домашніх тварин. Гарний акваріум може стати яскравим елементом декору приміщення і прикрасить будь-яку кімнату. Важливо, щоб він був чистим, грамотно оформленим, а в воді плавали здорові рибки.

Для тих, хто вперше вирішив поставити вдома акваріум і облаштувати його, важливо врахувати кілька правил і розуміти, яку головну функцію він буде нести. Акваріуми бувають різні: рослинні або тварини, прісноводні і морські. Крім того, від виду рибок, які будуть населяти домашній водойму, теж залежать способи і методи догляду за ним.

Детальніше: Облаштовувуємо акваріум з рибками

Щоб вичесати собаку вам знадобиться правильна гребінець. У спеціалізованих магазинах сьогодні представлена ​​величезна різноманітність інструментів для догляду за тваринами, які різняться в залежності від типу волосяного покриву. Щітка, яка звужується на кінчику ідеально підходить для того, щоб зробити проділ, а для довгих і густого волосся краще вибрати гребінець з натуральної щетини. Залізна щітка з зубами з дроту підійде для довгої і середньої вовни. Якщо у вашого улюбленця жорсткі волосся, краще придбати гребінку. Для тварин з густим підшерстям буде незамінний фумінатор, здатний значно зменшити линьку. А масажні рукавички відмінно видаляють відмерлі шерсть.

Детальніше: Вичісуємо собаку правильно

Виведення бліх у домашніх вихованців - процедура досить трудомістка, але цілком посильне.

При цьому потрібно пам'ятати, що блохи дуже чутливі до отруїлися і запахів, швидко гинуть під впливом інсектідов. Головна відмінність бліх від інших паразитів - кліщів або власоедов то, що вони дуже рухливі, і при будь-якій екстреній для них ситуації моментально залишають тварина.

Навіть якщо бліх не багато, для їх виведення використовуються спеціальні речовини, звані інсектідамі, які призводять до загибелі паразитів, або відлякують їх своїм запахом. Іноді може бути досить простого купання тварини, тому що блохи не люблять воду і прагнуть втекти на сухі ділянки тварини.

Детальніше: Виводимо блохи у кішки: краплі, нашийники, шапмуні 

Пошук по сайту