Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Про формочках для льоду господині найчастіше згадують жарким літом або під свята, коли без крижаних кубиків просто не обійтися. Але, виявляється, що пластикові формочки можна використовувати не тільки для заморозки звичайної води.

Детальніше: Як можна використовувати форми для льоду

Пилові домашні кліщі представляють собою ту проблему, з якою може зіткнутися кожна людина, навіть не підозрюючи про це. Безумовно, такі алергени, згубно впливають на здоров'я людей. Когось може здивувати кількість цих кліщів на один грам звичайної пилу. Проте, від ста до декількох тисяч подібних кліщів, можуть перебувати в зазначеній кількості пилу. І, коли людина починає замислюватися над прибиранням власного будинку, він бачить, як правило, тільки кінцеву мету. В сучасний час, пора думати так само і про те, наскільки нешкідливими є способи, за допомогою яких люди йдуть до цієї мети.

Детальніше: Мікрофібра для прибирання

У будь-якій людині раптово виявлене пляма викликає досаду, жаль про зруйновані плани, а іноді змушує розлучитися з улюбленою річчю. Але перш ніж піддаватися емоціям і опускати руки, обов'язково потрібно спробувати його перемогти.

А щоб не витрачати сили даремно, заздалегідь слід розібратися, як підступитися до того чи іншого загрзненію.

Детальніше: Як і чим виводити різні плями і забруднення

Будь-якій жінці, навіть досвідченої господині, досить складно правильно розподілити свій час. А так хочеться все встигати! Ідеально чиста квартира, смачна вечеря для коханого чоловіка і дітей, догляд за своїм обличчям і волоссям - все це часом існує тільки в мріях! Так невже сучасній жінці, яка зайнята ще і на роботі, без перетворення в Юлія Цезаря неможливо встигати з домашніми справами? Чи так це? Зовсім ні, необхідно просто знати деякі хитрощі. Ось про них ми зараз і поговоримо.

Детальніше: Тайм менеджмент для домогосподарок

Бажання раціонально використовувати доступні засоби і економити завжди похвально. Хтось хоче зібрати гроші на велику покупку або відпустку, хтось вирішив обмежити витрати через банального браку коштів, а кому-то хочеться просто дізнатися, куди ж після зарплати діваються гроші. Причин, що призводять людей до вирішення економити безліч, як, власне, і способів, що дозволяють упорядкувати витрати.

Детальніше: Як спланувати сімейний бюджет

При постійному користуванні ножем, незалежно від його призначення - кухонна модель або мисливська, періодично необхідно точити лезо.

Здійснювати цей процес краще при використанні спеціальних інструментів, до яких належать точила для ножів. Різні моделі допоможуть вибрати кожному споживачу найбільш зручну і відповідну по ціновій категорії для нього індивідуально. Існує великий асортимент заточек для лез, які необхідно вибирати з урахуванням призначення ножа і самої форми його леза.

Детальніше: Точилки для ножів: їх види і призначення

Пошук по сайту