Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Підготовка до зустрічі Нового року завжди починається з визначення місця, де буде проходити свято, і складання списку гостей. Після цього починаються варіанти прикраси кімнати, формування меню на стіл, продумування власного зовнішнього вигляду. Але жоден Новий рік не обходиться без головної прикраси - новорічної ялинки. Святкове дерево завжди займає важливу частину кімнати, біля неї роблять багато фотографій і ще довго милуються ялинкою, коли свято вже закінчений.

Детальніше: Наряджаємо ялинку на новий рік

Дитяча кімната - це особливе місце квартирі, адже в ньому має бути не тільки зручно, але також красиво і цікаво для дітей. Інтер'єр дитячої кімнати передбачає безліч нестандартних і незвичайних рішень, які залежать від різних факторів. Визначальне значення має стать дитини, для якого робиться ремонт у кімнаті. Особливо якщо в сім'ї двоє різностатевих дітей, і вони обидва будуть жити в одному приміщенні.

Ще одним важливим моментом при плануванні і здійсненні інтер'єру дитячої кімнати є вік дитини.

Детальніше: Ідеї інтер'єру для дитячої кімнати дівчат і хлопчиків

Балкон або лоджія - досить поширена частина приміщення, яка є в багатьох квартирах або будинках. Кожен господар оформляє це простір на власний смак і виходячи зі своїх можливостей. Залежно від того, як використовується балкон, важливим і актуальним питанням постає вибір штор для цього приміщення. Можна, звичайно, повісити тонкі і напівпрозорі жалюзі, які виконують відразу кілька функцій, але тканинні завіски завжди виглядають більш затишно і тепло.

Детальніше: Штори на балкон: ідеї і фото

Спальна кімната - особливе місце в будь-якому будинку. Кожній господині хочеться створити затишну та комфортну атмосферу в спальні, щоб відпочивати і заповнювати втрачену енергію. Щоб надати цьому приміщенню незвичайний зовнішній вигляд і доповнити оригінальними деталями, а головне - наповнити його затишком, можна зробити деякі елементи декору своїми руками. Ручна робота завжди виглядає по-особливому і наповнює будинок специфічної енергетикою, а час і зусилля, витрачені на створення аксесуарів своїми руками, будуть щедро винагороджені отриманим результатом.

Детальніше: Затишна спальня своїми руками

По конструкції будь-яка римська штора являє собою простий прямокутник тканини, викроєний за розмірами віконного отвору.

Прийоми виготовлення досить прості, що дозволяє шити їх в домашніх умовах. Розглянемо їх на прикладі такої штори.

На вікні прямокутник тканини розташовується, як правило, вертикально, тобто, у римській штори є два вертикальних бічних зрізу, один нижній горизонтальний зріз і один верхній горизонтальний зріз.

Детальніше: Майстер-клас з покроковим фото: шиємо Римські штори

З самого дитинства людина звикає до фарб оточуючим його. З кожним новим днем ​​пізнаються нові кольори, які відкладаються в пам'яті. Якщо ж раніше, кожен сподобався відтінок було дуже важко знайти або зробити, то зараз з розвитком нових технологій в сфері лакофарбових виробів з'явилася можливість відображення більш десяти тисяч відтінків. Найяскравіші з них ми намагаємося реалізувати в своїх квартирах і будинках.

Детальніше: Колеруємо фарбу самостійно

Від скандинавського стилю ми плавно переходимо до інтер'єру в такій же спокійній колірній гамі. Йдеться про стиль Тільда, родом теж з Скандинавії, точніше з Фінляндії.

Творець напрямки, на основі якого будується цей стиль - норвезький дизайнер Тоні Фінангер. Саме вона створила в 1999 році бренд Tilda, під яким випускаються ляльки.

Її роботам властиві спокійні і природні кольори і мотиви. У лялечок примітивне обличчя - очі і рум'янець на щоках. Саме завдяки такій простоті персонажів ляльки Тільда ​​впізнаються і користуються популярністю як у якості дитячої іграшки, так і в якості інтер'єрної.

Детальніше: Інтер'єр, ляльки та іграшки у стилі Тільда

Сьогоднішній пост присвячений практично універсальному стилю інтер'єру, а саме - скандинавському.

Скандинавський стиль віддає перевагу світлим, пастельні тони - бежевий, світло-блакитний, м'ятний, димчасто-сірий. Але, безумовно, основним кольором є білий. Така колірна гамма дозволяє розширити простір і створити відчуття легкості.

Можна додати колірних акцентів, але робити це потрібно акуратно і в міру.

Детальніше: Дім в скандинавському стилі: інтер'єр вітальні, кухні і спальні

Новорічні свята вже зовсім близько, а зробити ще треба дуже багато: купити подарунки для всіх членів сім'ї, прикрасити будинок. Різдвяний вінок - традиційний елемент декору. Його можна придбати в магазині або зробити самостійно. Тоді він буде ще більший ефект.

РІЗДВЯНИЙ ВІНОК СВОЇМИ РУКАМИ

Пропонуємо вашій увазі підбірку цікавих ідей виготовлення вінків своїми руками. Вибирайте на свій смак.

Детальніше: Новорічні вінки своїми руками

Новорічних свят діти починають чекати задовго до їх приходу. Щоб створити новорічну атмосферу і святкову обстановку в будинку, повісьте на стінах, вікнах і меблів паперові сніжинки, виготовлені своїми руками.

НОВОРІЧНІ ПРИКРАСИ З ПАПЕРУ

Самий елементарний спосіб:

Детальніше: Вирізаємо гарні сніжинки з паперу

Пошук по сайту