Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Для того щоб рослини залишалися красивими і здоровими, їм необхідний не тільки догляд, але і лікування хвороб, отриманих в результаті зараження від різних шкідників. Дуже часто кімнатні рослини піддаються зараженню павутинним кліщем. Це шкідник найбільш небезпечний, так як паразитує на будь-якій рослині, а розпізнати його заздалегідь практично неможливо. Щоб надійно захистити кімнатна рослина, необхідно вивчити причини появи такого шкідника, методи боротьби з ним і профілактики захворювання.

Детальніше: Павутинний кліщ на рослинах і боротьба з ним

Кімнатні рослини - зелені помічники у вашому домі. Вони очищають повітря, покращуючи екологію квартири, прикрашають інтер'єр, оживляючи кімнату і роблячи її затишною. Але в круговерті справ і турбот не завжди є можливість приділити їм час.

Детальніше: Самі невибагливі кімнатні квітучі рослини

Живі квіти наповнені енергією, мають неповторну «особистістю», яку відчуває людина, інтуїтивно вибираючи той чи інший букет. Протягом століть квітам приписували особливий підтекст, символічне значення.

Детальніше: Які квіти символізують любов

Зміст токсинів всередині приміщення може бути вище, ніж зовні, в кілька десятків разів. Шкідливі хімічні сполуки можуть утворюватися від фарби, пластмаси, килимів, чистячих засобів, будівельних матеріалів, меблів.

Поліпшити екологічну обстановку в будинку і убезпечити родину допоможуть рослини, які очищають повітря в квартирі. Вони будуть виділяти кисень і боротися з невидимими «лиходіями»:

Детальніше: Які кімнатні рослини очищають повітря

Багатьом жінкам на генетичному рівні властива тяга до всього прекрасного. Красивих речей, красивих місцях, і - до красивих квітів! Квіти здатні творити чудеса з настроєм людини. А деякі з них і зі здоров'ям. Добре підібрані в інтер'єр житла квіти, можуть, як доповнити, так і зовсім перетворити все навколо. Завдяки різноманітності форм і розмірів домашніх рослин, можна використовувати їх в самих різних інтер'єрах.

Детальніше: Які кімнатні квіти вибрати для свого будинка

Пошук по сайту