Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Замиокулькас - це незвичайне кімнатна рослина, яке має зелені перисті листки темно зеленого кольору. На квітковому ринку воно з'явилося зовсім недавно, але вже отримало високу популярність, завдяки тому, що рослина невибаглива, невимоглива і здатне жити в слабоосвещенном приміщенні. Особливо його люблять ті, хто розводить домашні рослини, а також професійні дизайнери.

Детальніше: Розмноження заміокулькаса в домашніх умовах

Заміокалькус належить до родини рослин виду ароїдні, його найближчими родичами є такі квіти, як монстера і диффенбахія. Головна особливість заміокалькуса - це сильна коренева система, потужна коренева система, завдяки чому листя ростуть міцні і великі.

У природних умовах листя рослини витягуються в висоту на один метр, вони досить великі і темно-зелені, навіть, якщо квітка забрати додому. Крім того, на кожному аркуші ростуть маленькі листочки, що не менше, ніж по 10 пар.

Детальніше: Заміокулькас - квітка безшлюбності

За останній час високу популярність набирає таку квітку, як заміокулькас, який не вимагає особливої ​​уваги під час догляду, і в народі його просто називають грошовим (доларовим) деревом. Рослина має блискучі і велике листя, його зріст досягає до 1,5 метра.

ОСОБЛИВОСТІ

Існує повір'я, що заміокулькас допомагає зберігати і примножувати гроші в будинку, навіть по фен-шую рослина слід встановлювати на південному сході кімнати, в секторі багатства, при цьому, в землю необхідно покласти дві три монетки. Може бути, саме друга назва і зробило квітка популярним, тому що сьогодні його можна зустріти не тільки в будинках і квартирах, але і в офісних приміщеннях, зокрема в кабінеті керівника або солідного бізнесмена.

Детальніше: Як доглядати за заміокулькасом в домашніх умовах

Пуансетія є дуже красиву квітку, прикрашений червоними, в більшості випадків, пелюстками, іноді, рожевими або кремовими. Така рослина радує своїх господарів саме в зимовий період часу, тому квітка є оригінальною прикрасою новорічних свят. Згідно з цим твердженням, пуансетія має другу назву, яке пов'язане з новорічними урочистостями - різдвяна зірка.

ОСОБЛИВОСТІ

Це прекрасна квітка, його ще називають молочаєм, він відноситься до даного сімейства, і володіє отруйним соком, який може викликати алергічну реакцію або роздратування при попаданні в шлунок.

Детальніше: Як доглядати в домашніх умовах за пуансетією

Для кімнатних рослин найважливішим і життєвим фактором є світло, тому що, завдяки йому вони розвиваються. До того ж він підтримує процес фотосинтезу, який дуже важливий для росту кущів. Всі кімнатні квіти поділяються на кілька категорій, серед яких світлолюбні, тіньолюбні і тіньовитривалі.

Для того, щоб озеленити кімнату, куди потрапляє мало світла або взагалі його там не буває, слід підбирати спеціальні квіти, ретельно підходити до вибору. Кімнатні представники флори не всі можуть перенести відсутність світла, що призведе, в кінцевому підсумку до втрати зовнішнього вигляду. Симптоми, які вказують на брак світла:

Детальніше: Тіньолюбні і невибагливість кімнатні рослини

Декабрист, так називають кактус, який цвіте в грудні місяці, червоними і красивими квітками, від світлого тону до темного. Завдяки фахівцям з'явилися рожеві і білі, лілові і помаранчеві, а також жовті квіти. Це унікальне кімнатна рослина, яка здатна виживати, навіть в самий екстрених умовах, наприклад, в період високої температури, до 38 градусів. Крім того, особливостями цієї рослини є довге життя, до 25 років Декабрист буде радувати оточуючих своїм ликом. А все тому, що квітка витримує атаки паразитів і шкідливих бактерій, не вимагає обтяжливого догляду, а в результаті, на новорічні свята розпускається гарний і пишний кущ.

Детальніше: Квітка декабрист: догляд і розмноження

Лимонне дерево - це багаторічна рослина. Це вічнозелене цитрусове дерево росте, в основному, в субтропічному кліматі, любить теплу, навіть спекотну погоду. В середньому таке дерево може досягати у висоту 8 м, якщо зростає у відкритому грунті, і йому підходять всі кліматичні умови. Хоча бувають і карликові рослини, їх зростання не перевищує 3м.

Саме завдяки тому, що лимонне дерево воліє тепло, його успішно можна вирощувати в домашніх умовах, а якщо забезпечити йому правильний догляд і оптимальні умови, навіть плодоносити. Деякі сорти дозволяють знімати урожай лимонів круглий рік.

Детальніше: Вирощуємо в домашніх умовах лимон

Бонсай - це назва звичайних дерев, вирощених особливим способом. Сосна, бук, клен або будь-які інші дерева висаджують в невеликі горщики, після чого їм надають бажану форму. Перевага віддається мелколистная породам дерев, швидко випускає нові відростки і листочки після обрізки. Крупнолисті породи дерев практично не використовуються.

Слово bonsai з'явилося з японської мови, і буквально перекладається, як дерево, яке росте на блюді. Тобто спочатку мається на увазі маленький розмір вирощуваного рослини, а людина, яка за ним доглядав і ростив дерево, мав можливість стати частиною природи, долучитися до процесу взаємодії рослини і оточуючих його чинників.

Детальніше: Стилі і різновиди Бонсай

Ще зовсім недавно ми зовсім не знали що таке авокадо, і вже тим більше не вживали його в їжу. Чи не знали, як воно чиститься, чи можна його садити і вирощувати, чи можна їсти кісточку від авокадо. Якщо таке питання вас зацікавив, спробуємо розібратися.

Озираючись у минуле, можна побачити, що багато продуктів прийшли до нас з інших країн і перший час приймалися дуже неохоче. Наприклад, всіма улюблена картопля - спадщина Петра Великого.

Та ж сама ситуація і з авокадо. Спочатку воно зовсім не сприймалося всерйоз як в Україні, так і в усій Європі.

Детальніше: Вирощуємо авокадо із кісточки

Природа багата на різноманітні сюрпризами і унікальними творіннями, які приймають найнесподіваніші і химерні форми. Близько двохсот років тому на теренах Південної Африки було знайдено незвичайне рослина, яке спочатку прийняли за галявину, вкриту галькою незвичайної і яскравого забарвлення. Таке подібність не випадково, бо листя цієї рослини нагадують невеликий плоский камінчик, який має тріщину посередині. Таким чином, рослини рятуються від різних тварин, які не упускають можливості поласувати чимось їстівним в період посухи. Ці рослини не просто створюють імітацію дрібних каменів, а повністю зливаються з ними. Назва їх теж вельми незвичайне - вони називаються літопси. На сьогоднішній день вони вже не є рідкістю і добре живуть в умовах міської квартири, радуючи око своїх власників чарівним зовнішнім виглядом.

Детальніше: Вирощування та утримання літопси

Пошук по сайту