Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Пінетки - самий зворушливий предмет одягу новонародженого. В'язання пінеток гачком не займе у вас багато часу, але принесе багато задоволення. Тут ви знайдете опис в'язання, а також схеми і візерунки для в'язання пінеток. Якщо ви поки ще не в'язали пінетки гачком - не бійтеся, починайте, покроковий опис для початківців допоможе вам впоратися з цією роботою.

Детальніше: В'язання дитячих пінеток за схемою

Поки ваша дочка ще дуже маленька, їй неможливо заплести косички, зробити хвостики, зав'язати величезний бант, але так хочеться! Але вихід можна знайти завжди, я сьогодні вам розповім як швидко і просто зв'язати пов'язку на голову гачком. Вона дуже красиво виглядає в комплекті з ошатним сукнею. Опис і схема в'язання пов'язки на голову дуже зрозумілі для початківців рукодільниць.

Детальніше: В'яжемо гачком пов'язку на голову

Дівчинка завжди залишається дівчинкою. І не важливо: бігає вона так, що навіть тато за нею не може наздогнати або сидить на ручках у мами і грає в ладушки. Для дівчинки завжди важливо бути красивою і мати гарні сукні, якими можна хвалитися перед подружками. У цьому майстер класі піде мова про те, як зв'язати сукню для дівчинки гачком.

Детальніше: В'яжемо гачком сукні для дівчаток

В'язані речі для маляток просто немислимі без прикрас. Так хочеться прикрасити сукню, чепчик, пов'язку на голову для новонародженої квіткою. Прекрасно буде виглядати на цих речах квітка, пов'язаний гачком. В даному майстер класі запропоновано покроковий опис в'язання квітки гачком, воно буде зрозуміло для початківців, але буде цікаво і досвідченим умільцям. Адже в'язаними квітами можна декорувати не тільки дитячий одяг, але і зв'язавши витончений квітка в тон сукні, використовувати його як брошку.

Детальніше: Як в'язати гачком квіти

Ті, хто в'яже спицями, нерідко вдаються до допомоги гачка: їм можна швидко підняти «втекла» петлю; протягнути нитку через велику групу петель; обв'язати край полотна; зв'язати гудзики, мережива, квіти, шнур для обробки і т. д.

В'язання гачком - одне з найлегших і цікавих рукоділля. Володіти гачком можна навчитися без особливих зусиль, в кілька разів швидше, ніж спицями.

Детальніше: Опис прийомів в'язання гачком для початківців

Техніка в'язання гачком давно відома і популярна серед любителів цього виду рукоділля. Раніше в'язання гачком вважалося заняттям для чоловіків, а вигляд гачка відрізнявся від сучасного. У Росії цей спосіб в'язання поширився з кінця дев'ятнадцятого століття. В основному ним займалися жінки на посиденьках, на яких часто в'язали мережива. У наш час в'язання гачком є одним з поширених і улюблених видів в'язання. Навчитися в'язання гачком легше, ніж в'язання на спицях.

Детальніше: Вчимося в'язати гачком

Навчіться, як зв'язати пінетки для новонародженого, і ви зможете зробити пару не тільки для своєї дитини, але і в подарунок для когось ще. Вам будуть потрібні мінімальні навички в'язання на спицях.

Детальніше: Як зв'язати пінетки для новонародженого

Цю просту кофточку з капюшоном і застібкою на блискавці зможе зв'язати будь-яка мама. Опис роботи дається на річ для дитини віком від 0 до 3 років. Але ретельно вибирайте пряжу, перед тим як зв'язати кофточку для малюка. Чим молодша дитина, тим м'якше і якісніше повинні бути нитки. Дітям не підходить груба шерсть і мохер, а також жорсткі бавовняні нитки. Синтетика може накопичувати статичну електрику. Краще пошукати в магазині спеціальні нитки для в'язання дитячих речей.

Детальніше: Як зв'язати кофточку для малюка

Багато жінок мають різноманітні хобі і найчастіше вони пов'язані з вишиванням, в'язанням, крою або шиттям.
Сьогодні ми приділимо трохи уваги такому заняттю, як в'язання гачком.
Цей вид в'язання дає можливість створювати вироби особливої краси з різнокольоровими, складними візерунками використовуючи для цього всього лише нитки і крючек.

Детальніше: В'язання гачком

Старовинне ірландське мереживо красою своєї і складністю виконання стоїть на межі віртуозного мистецтва. Але щоб не налякати рукодільниць і новачків широкого круга, відразу скажемо, мова піде більше про техніку в'язання, а саме техніці набірного мережива.

Детальніше: Чарівність ірландського мережива

Пошук по сайту