Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Виготовлення лебедя з пластикових пляшок - копітка робота. Зате, після завершення, ви поставите, його на видному місці і він буде виглядати дуже красиво і натурально. Виготовлення займає близько 30 годин часу, але якщо вам буде хтось допомагати, то ви це зробите вдвічі швидше. В основному, для роботи вам буде потрібно непридатний матеріал.

Детальніше: Лебідь з пластикових пляшок

Вирощування на ділянці багаторічних квітів і рослин має багато переваг: вони легко пересідають, а деякі не вимагають пересадок взагалі, довго цвітуть і мають розмаїттям форм і кольорів. Такі квіти, без сумніву, є прикрасою будь-якого саду і займають гідне місце серед інших рослин. Багаторічники бувають декількох видів: зимуючі цибулинні квіти, кущові зимуючі і не зимуючі багаторічники.

Детальніше: Багаторічні квіти у вашому саду

Маючи заміський котедж або дачний ділянку, багато хто може зіткнутися з такою проблемою: як без особливих матеріальних вкладень і фізичних зусиль облагородити свою ділянку, зробити його красивим і доглянутим, надати респектабельний вигляд. Як не дивно звучить, будинок починається з огорожі, огорожі та входу на дільницю. Це перше, на що падає погляд, і за цими складовими навколишні судять про господаря, його смаки і можливості. Кожному хочеться чогось креативного, індивідуального, але в той же час, функціонального. Наприклад, щоб огорожа була не просто глухий паркан, який відділяє ділянку від навколишнього світу, а служила його прикрасою і не створювала проблем з постійним ремонтом.

Детальніше: Як правильно посадити і виростити плюща для живої огорожі

Присадибна ділянка вже давно є не тільки нагальною потребою, але місцем естетичним, приємним як для роботи, так і для дозвільного проведення часу. На красивому ділянці і від роботи отримуєш більше задоволення, і відпочивати - суцільне задоволення. Для оригінального і цікавого оформлення прилеглої до будинку території або дачної ділянки можна вдатися до допомоги професіоналів. Але де, як не тут спробувати свої сили в якості садівника, архітектора і будівельника, втілити в життя творчі ідеї та фантазії самостійного дизайнера, декоратора і ландшафтного художника.

Детальніше: Підробки для дачі своїми руками

Вирощування овочів і зелені на дачній ділянці може стати заняттям, яке принесе користь городу і задоволення дачникові. Адже площа під посадки можна не тільки раціонально розподілити, а й оригінально оформити. Замість квітників можна розбити чудові грядки, які будуть в літню пору радувати око. Таким чином, буде відведено місце для вирощування овочів, відпочинку і, разом зтим, буде створено привабливий ландшафт.

Детальніше: Робимо грядки на дачі

Пошук по сайту