Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Помідори відносять до основних городнім культурам. У більшості регіонів нашої країни посів насіння томатів в грунт неможливий через несприятливі кліматичні умови, тому для отримання хорошого врожаю їх доводиться вирощувати розсадним способом. Причому городники починають займатися посівом насіння помідор вже в лютому або в першій половині березня. У цей час вони зазвичай вибирають ємності для посадки, готують грунт і запасаються хорошими насінням.

Детальніше: Вирощуємо розсаду і помідори в домашніх умовах

В Україні найбільш значимою для вирощування культурою прийнято вважати картоплю. Вже досить давно її садять і вирощують за традицією. І хоча сьогодні в цьому немає такої великої необхідності, багато як і раніше садять її, оскільки впевнені в тому, що своя картопля завжди буває смачніше. Деякі вважають вирощування картоплі цікавим заняттям, що не вимагає особливих зусиль і витрат. Сказати по правді, в догляді за нею дійсно немає нічого складного, посадив бульби, підгорнути та прополов. До того ж щорічне поява нових сортів картоплі робить її вирощування більш ефективним.

Детальніше: Як правильно вирощувати картоплю

Солодкий перець є популярною городньої культурою, його вирощуванням повсюдно займається більшість городників. Правда, отримати хороший урожай вдається не завжди. Хоча влітку в середній смузі теплих днів буває чимало, але ночі часто залишаються досить прохолодними, тому через нестачу тепла він росте і розвивається повільно. Єдиним виходом в цьому випадку стає вирощування цієї культури через розсаду, посів якої необхідно провести в найбільш ранні терміни. Як правило, до нього приступають вже в лютому.

Детальніше: Як вирощувати солодкий перець

Для отримання раннього врожаю оптимальний спосіб вирощування огірків - розсадний. При виборі сприятливого часу для початку посіву огіркових насіння на розсаду потрібно враховувати деякі природні фактори. Огіркова розсада виростає в середньому 25-30 днів, тобто через місяць після посіву її можна висаджувати в грунт. Отже, починати сіяти насіння огірків потрібно приблизно в другій декаді квітня.

Детальніше: Як виростити хороший урожай огірків

М'ясистий ароматний томат з грядки - бажаний гість на будь-якому столі. Городники не шкодують сил, щоб порадувати себе і близьких дружним урожаєм великих плодів, обмінюються секретами вирощування томатів і застосовують все нові технології. Але якою б сучасної не була агротехніка, запорукою успіху всієї роботи городника є правильний підбір сорту. З цією думкою свого часу визнавав і великий подвижник рослинництва в складних умовах, И.В.Мичурин.

Детальніше: Вибираємо сорт помідорів

Пошук по сайту