Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Невибагливі дикорослі види троянд в природі прекрасно обходяться без регулярної сезонної обрізки, не втрачаючи при цьому ні життєздатності, ні декоративності. Чого не можна сказати про садових рослинах, швидко без належного догляду, які втрачають здатність радувати власників рясним цвітінням. Крім цього, кущі стають безформними, вони загущувальну за рахунок не видалених старих гілок і зростання нових пагонів.

Детальніше: Обрізка кущів троянди восени

Багато городи яскраві кульки гарбузів прикрашають практично до самого Хеллоуїна, але свято святом, а прибирати плоди з грядок краще все-таки вчасно. Вед навіть такий невибагливий овоч може постраждати від гризунів або неминучих заморозків.

Детальніше: Коли прибирати гарбуз з грядки

Збираючи восени урожай і підбиваючи підсумки садівничого року, багато городники насолоджуються плодами наполегливої ​​праці, а деякі з подивом помічають, що результати не дуже хороші. Поганий урожай при великому вкладенні зусиль, часу і коштів може бути обумовлений різними причинами, однією з яких є шкідники.

Детальніше: Боротьба з картопляним проволочником

Пружні, соковиті кабачки, одні з перших овочів з'являються влітку на столах, улюблені багатьма і городниками, і споживачами. І хоча кабачкам ніколи не обігнати за популярністю, наприклад, картопля або помідори, і не стільки багато місця вони займають на грядках, але по універсальності застосування і смаковими якостями вони посперечаються з багатьма іншими дарами городнього царства.

Детальніше: Як вирощувати кабачки

Вирощування грибів на дачі - цікаве і захоплююче заняття. Позитивними сторонами є те, що гриби будуть на вашому столі в будь-який час, і, до того ж, це досить привабливе захід у фінансовому плані. Безліч підприємств закуповують гриби у приватників, тому, вирішивши вирощувати гриби у себе на дачі, ви нічого не втратите, фінансові витрати будуть мінімальними, а віддача від такого бізнесу істотна. Якщо є бажання і можливості, чому б і не спробувати.

Детальніше: Вирощуємо на дачній ділянці гриби

Пошук по сайту