Як зробити, щоб хлопець за тобою бігав

У парі завжди хтось любить сильніше. Він і бігає за другим, боїться його втратити. Думаєш як зробити, щоб хлопець за тобою бігав? Застав його любити тебе і цінувати тебе сильніше, ніж раніше.

Кожен хлопець шукає «ту саму»

Коли хлопці починають зустрічатися і дружити, спочатку вони навчаються мистецтву спілкування з протилежною статтю.

Потім зустрічаються для задоволення і щоб провести час. І ось одного разу хлопець знаходить дівчину, яка його в усьому влаштовує. Не в плані зовнішності, а в плані характеру. З такою дівчиною він би навіть створив сім'ю. Але поки про весілля думати рано, він просто буде любити дівчину і намагатися зберігати з нею стосунки. Якщо потрібно, навіть бігати за нею.
Щоб стати «тієї самої», достатньо навчитися не сваритися через дрібниці. Бувають, звичайно, хлопці, які самі починають з'ясовувати стосунки. Але навіть з ними можна домовитися, якщо не реагувати на закиди.
Навіть якщо хлопець ще не думає про те, щоб знайти собі одну-єдину дівчину, все одно на нього подіє комфортне спілкування. Головне, не поступатися у всьому, щоб тільки не посваритися. Намагайся зрозуміти ставлення хлопця до тебе і спілкуйся з ним на рівних.
Якщо ви постійно сваритеся, і ти хочеш, щоб він за тобою бігав, спочатку встанови з хлопцем нормальні відносини.

Потрібно стати «призом»

Як буває спочатку відносин? Хлопець намагається познайомитися з дівчиною, завоювати її увагу. Це той самий час, коли він бігає за нею. Потім дівчина помічає, що хлопець начебто нічого. Вона вже звикла до нього, і починає ревнувати, якщо бачить поруч з хлопцем іншу дівчину. Прийшла її черга бігати за хлопцем.
Щоб хлопець весь час бігав за дівчиною, треба дати йому зрозуміти, що дівчину доведеться постійно завойовувати. Для цього дівчата зазвичай вибирають тактику «Маятник»: то близько спілкуються, то начебто забувають про хлопця на кілька днів. Але не всі хлопці реагують на таку тактику однаково. Деякі готові побігати за дівчиною пару днів, а потім шукають нову.

Підвищуй свою самооцінку

Краще постійно підвищувати свою цінність в очах хлопця. Заходиться, яка ти йому дісталася розумниця. Потрібно доглядати за собою, намагатися здивувати коханого хлопця. Одягатися, як подобається хлопцям. Можна спілкуватися з іншими хлопцями, але як друзі. Найголовніше: хтось при твоєму хлопцеві повинен весь час говорити тобі компліменти. Якщо ніхто не хоче цього робити, можна схитрувати. Напиши чужим почерком записку з компліментами і зроби так, щоб хлопець її помітив.
Потрібно ще любити себе і не переживати, якщо хлопець не збирається за тобою бігати. Якщо ти будеш переживати, плакати через нього потайки і намагатися йому сподобатися, у тебе не вийде змусити хлопця бігати за тобою. А коли ти не будеш занадто закоханої, ти зможеш неупереджено і холоднокровно оцінити, що потрібно робити для досягнення успіху.
Багато дівчат хочуть, щоб хлопець за ними бігав тому, що їм подобається мучити хлопця. Або для того, щоб їм заздрили подруги. Є безліч інших способів змусити подруг тобі заздрити.
А хлопець, який тебе правда любить, буде бігати за тобою сам. Тільки не зіпсувати з ним відносини. Не треба змушувати його бігати за тобою будь-якою ціною. Далеко не завжди все виходить так, як ми розраховуємо.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Счетчик