Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

День Святого Валентина - популярне свято практично в усьому світі, в який прийнято обмінюватися невеликими любовними записками - валентинками - зі своїми коханими. Однак останнім часом маленької листівки в якості подарунка виявляється недостатньо, особливо для дівчат. Примхливі представниці прекрасної половини людства можуть порахувати це занадто маленьким доказом любові та уваги. Тому до вибору подарунка на 14 лютого чоловікові потрібно поставитися з усією серйозністю.

Детальніше: Що подарувати коханій на день святого Валентина

Чим ближче Новий рік, тим більше виникає думок про необхідність серйозно зайнятися пошуком подарунків для рідних і близьких. Хочеться, щоб подарунок був унікальним корисним, ідеально підходив до випадку і висловлював ставлення до людини. При такій кількості критеріїв вибір подарунків стає непростим завданням, особливо, якщо призначаються вони найближчим, наприклад, чоловікові.

Детальніше: Що подарувати хлопцеві на новий рік

У році достатньо приводів для того, щоб придбати подарунок для коханої. Це різні свята: день народження, день святого Валентина, річниця зустрічі, Новий рік, 23 лютого, перераховувати можна довго. А можна дарувати подарунки просто так, без приводу, зайвий раз показуючи свою любов і прихильність. Кожна дівчина хоч раз в житті задається питанням, що подарувати коханому чоловікові, не використовуючи при цьому багато фінансів. Розглянемо деякі оригінальні рішення, що подарувати чоловікові, будь то кохана людина, однокласник, одногрупник, хлопець подруги або просто хороший друг.

Детальніше: Як вибрати подарунок чоловікові

Всі ми часто стикаємося з проблемою необдуманої витрати грошей. Здійснюємо масу непотрібних покупок, які ми не збиралися купувати зовсім. Мало хто з нас по-справжньому вміє планувати свій бюджет. А маркетологи роблять все можливе, щоб змусити нас купити той чи інший товар. У деяких супермаркетах, у відділах дорогих товарів, підлога зроблена з більш дрібної плитки, щоб уповільнити рух візка покупця, внаслідок чого той проведе більше часу в цьому відділі і, можливо, що-небудь купить.

Детальніше: Як не витрачати зайвого

Весна швидкоплинна, а передбачити настання теплої пори не завжди просто. Як бути? Варіанта два.

По-перше, можна, як рік тому, прокинутися одного ранку і зрозуміти, що на вулиці літо, а надіти то й нема чого. Куплені похапцем напередодні минулого сезону речі не надягали тоді і навряд чи стануть в нагоді зараз.

Детальніше: Стильний літній гардероб для дівчини

Пошук по сайту