Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Новорічне свято - це улюблене свято і дітей, і дорослих людей. Він приносить із собою святковий настрій та приємні новорічні клопоти, що стосуються вибору подарунка для всієї родини. Деякі люди починають ламати голову, не знаючи, що кому подарувати.
У численних ятках і магазинах у продажу можна побачити найрізноманітніші новорічні сувеніри, з яких можна вибрати такі, щоб вони припали до смаку кожному члену сім'ї.

Детальніше: Подарунки на новорічне свято - для дорослих і дітей

Кожна жінка не раз отримувала від чоловіків найрізноманітніші презенти на день народження. Однак не всі можуть похвалитися тим, що всі сюрпризи сильної статі були дорогими і шикарними. У відношенні деяких жінок чоловіки обмежуються лише стандартними квітами та цукерками.

Детальніше: Яким жінкам дарують дорогі подарунки на день народження

Новий рік означає прихід чогось нового, світлого й доброго, тому в новорічну ніч необхідно не тільки красиво прикрасити свій будинок і підготувати святковий стіл, але й красиво виглядати, підібравши правильний одяг для зустрічі Нового 2013 року.

Тим більше, що новий наряд не один раз придасться в Новому році, адже календар свят на 2013 рік обіцяє чимало святкових подій у Рік Змії.

Детальніше: У чому зустрічати Новий 2013

Новий рік необхідно не тільки зустрічати, але і радіти наступаючого року, даруючи своїм близьким людям різні подарунки. У даній статті хотілося б більш докладно поговорити про те, що саме може стати гарним подарунком на рік Змії.

Детальніше: Що дарувати близьким на Новий 2013

Давно минув той час, коли пісочний годинник використовувалися за своїм прямим призначенням. Сьогодні їх можна побачити хіба що в якості прикраси інтер'єру або сувеніра. Хоча в деяких областях вони все ж використовуються досі. Кому доводилося приймати різного роду медичні процедури і призначення, не могли не помітити, що для відліку проміжків часу використовуються саме такі години.

Детальніше: Пісочний годинник гідна прикраса будь-якого інтер'єру і відмінний подарунок

Якщо Ви візьмете весільні фотографії кількох пар, то гарантуємо, що серед них Ви обов'язково помітите повторювані пози нареченого і нареченої на фото. Відбувається це не через те, що весільний фотограф не професіонал, навпаки, навіть кращі фотографи не нехтують класичними основними позами, з якими Ви зможете ближче познайомитися завдяки даній статті. Саме ці пози Ви зможете помітити на весільних фото багатьох пар.

Детальніше: Основні пози весільного фотографа для нареченого і нареченої

У кожній людині живе пристрасть до красивих речей. Це може бути одяг, твори мистецтва, ювелірні прикраси і так далі. Багато людей вкладають свої заощадження в прикраси, картини та інші предмети розкоші для того, щоб зберегти і примножити свої кошти. Однак, набагато частіше прикраси купуються не для збереження коштів, а для подарунків. Адже більшість людей не можуть придбати сережки, кільця або кольє ціною в кілька тисяч доларів.

Детальніше: Оригінальні подарунки для найголовніших свят в житті людини

В англійців є чудова приказка: «У вас не буде другого шансу справити перше враження». І в ситуації, коли ви підносите подарунок, ця формула діє абсолютно завжди. Саме тому від упаковки подарунка залежить багато чого, вибирати її потрібно не менш ретельно, ніж вміст.

Детальніше: Подарунковий етикет: упаковка

Частина подарунків на Різдво і Новий рік покликані вразити уяву тих людей, кого складно чимось здивувати. Подорож в екзотичну країну, автомобіль або дизайнерські годинники - у будь-якому випадку це має коштувати досить великих грошей. І подібний презент обов'язково повинен бути розроблений індивідуально. Подарувавши іменинникові VIP торт на замовлення ви назавжди запечатліті сщастлівий мить в його житті.

Детальніше: Що подарувати заможній людині - Торт на замовлення

Міжнародний жіночий день щорічно відзначається 8 березня. Саме цей день символізує боротьбу жінок за власні права і світ.

Створення «жіночого дня» часто пов'язують із страйком робітниць текстильного заводу в 1857. Вони провели своєрідний марш протесту, вимагаючи скорочення робочого дня, поліпшення умов роботи і рівну з чоловіками заробітну плату. Однак зв'язок страйки з міжнародним жіночим днем найчастіше спростовують.

Детальніше: День 8 березня

Пошук по сайту