Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

У гарну і теплу погоду все намагаються виїхати на природу і подихати свіжим повітрям. Особливо перед холодами, так би мовити, насолодитися останніми теплими днями. На сьогоднішній день існує величезна кількість рецептів, за якими можна замаринувати м'ясо перед смаженням. Кожен відрізняється по-своєму, має оригінальність і родзинкою. Процес марінаціі необхідний не тільки для того, щоб наповнити смаком м'ясо. Маринад розм'якшує волокна, щоб в момент поїдання шашлику відчувалася м'якість і хрустіли скоринка. Часто буває так, що для пережовування кожного шматка м'яса потрібно докласти чимало сил. Саме тому, до відпочинку слід добре підготуватися, вибрати м'ясо, маринад і додаткове приладдя.

Детальніше: Як правильно смажити шашлик

Трудовий тиждень добігає кінця, п'ятничний вечір підводить риску під буденними справами і змушує задуматися про плани на вихідні дні. Чим зайнятися? Віддатися дозвільному відпочинку на рідному дивані або махнути рукою на комфорт і зважитися на підкорення природи?

Детальніше: Проводимо вихідні з користю

І от коли ви все-таки зібралися і вже купили квиток на оперу Чародійка, слід згадати правила етикету. Для початку, найголовніше правило, про який потрібно пам'ятати завжди, - люди прийшли відпочивати, і потрібно постаратися їм не заважати. Не можна спізнюватися. Звичайно, зараз з кожним днем на вулицях стає все більше і більше машин, а вкупес нашими погодними умовами, вони створюють величезні багатогодинні пробки. Потрібно подумати про це заздалегідь, приблизно розрахувати час і вийти раніше.

Детальніше: Правила етикету в театрі

Мабуть, кожен з нас знає ще з дитинства, що Лапландией називають казкову країну, де живе Санта-Клаус, або Дідусь Мороз, кому як звичніше, де широко розкинулися нескінченні снігові дали, а дивовижне північне сяйво є настільки ж буденним атрибутом ландшафту, як у нас, приміром, краплі роси вранці.

Детальніше: Ця казкова країна - Лапландія...

Пустеля Сахара у багатьох викликає найрізноманітніші асоціації, деякі навіть включають її як порівняння в жартівливі поздоровлення на весілля, проте мало хто знає цікаві факти про неї. Чи знаєте ви що ...

Детальніше: 25 цікавих фактів про Сахарі

Пошук по сайту