Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Нічні набіги на холодильник - далеко не рідкість в нашому світі. При всьому розумінні того, що це погано, не кожен здатний перебороти себе і відмовитися від подібних трапез. Для того, щоб відучитися перекушувати ночами або на ніч, потрібно мати уявлення про те, якими причинами може бути викликана така поведінка.

ПРИЧИНИ

Причини синдрому нічного харчування можуть бути різні:

Детальніше: Чому вночі хочеться їсти

Цукровий діабет - панацея сучасності. Кількість осіб, які зіштовхнулися з цим захворюванням з кожним роком зростає в геометричній прогресії. Після постановки неприємного діагнозу, пацієнт повинен змінити не тільки свій образ життя, але і раціон харчування.

ОСОБЛИВОСТІ ХАРЧУВАННЯ

Для підтримки стабільної і здорової життєдіяльності організму його необхідно постачати не тільки жирами, білками, але і вуглеводами. Крім того, останнім слід займати близько 50% всієї їжі, що надходить в організм людини, що страждає на цукровий діабет.

Детальніше: Рис при цукровому діабеті

Організм людини потребує солі, тому вона є в численних органах, а іони натрію і хлору підтримують багато життєвих процесів. Стандартна щоденна доза вживання солі становить не більше 8 г, це та кількість продукту, яке дозволяє врівноважити втрату хлору, який виходить з організму з сечею і потом. Але люди звикли їсти значно більше за добу, до 40 г, в результаті хлорид натрію накопичується в організмі, і утворюються набряки, а також підвищується артеріальний тиск. Безсольовий режим допоможе правильно навчитися вживати цей продукт, ознайомитися з дієвим меню, дізнатися, коли можна використовувати такий вид харчування. Якщо знати всі переваги і недоліки дієти без солі, можна отримати бажаний результат вже за короткий час.

Детальніше: Дієта без солі: меню, протипоказання

Вважається, що літній період з великою кількістю овочів і фруктів в повній мірі насичує організм корисними речовинами і мікроелементами, тому людина не має потреби в додаткових вітамінах. Однак думка це помилково. Адже продукти, найбільш часто вживані в літній період, безумовно, є корисними і містять безліч мікроелементів, але не можуть повністю забезпечити потребу людського тіла. Тому кожній людині важливо знати, які вітаміни пити восени для підтримки здоров'я, щоб доповнити ними свій раціон.

Детальніше: Які вітаміни пити восени

Ставлення до спортивного харчування вже довгий час залишається неоднозначним, а сумнівність його користі і якості на сьогоднішній день продовжує викликати багато суперечок і дискусій. З одного боку, добавки, які нібито регулюють і дозволяють тримати в певних рамках вага тіла, з іншого - препарати, що допомагають наростити м'язи і скорегувати зовнішні рельєфи тіла. Більшість думок сходиться в тому, що це штучні добавки, а значить шкоди від них набагато більше, ніж користі.

Детальніше: Шкода і користь спортивного харчування

Літо - особлива пора року, коли організм людини вбирає в себе максимальну кількість вітамінів і корисних речовин. Багато сонячного світла, достаток фруктів і овочів насичують тіло і дозволяють йому накопичити життєві сили і енергію. Однак медики дотримуються тієї думки, що навіть в літню пору року неможливо наситити організм усіма необхідними і корисними речовинами.

Детальніше: Чи можна пити вітаміни літом?

Багато людей знайомі з таким захворюванням, як апендицит, кожен третій житель країни проходив апендектомія - операцію з видалення запалитися червоподібного відростка прямої кишки. Сама операція не представляє небезпеки для пацієнта, а життя без апендикса нічим не відрізняється від способу життя до оперативного втручання. Однак відразу після операції важливо правильно організувати і провести відновлювальні період пацієнта, дотримуючись спеціальної дієти. Це потрібно для того, щоб робота шлунково-кишкового тракту налагодилася правильно і не створювала дискомфорту в подальшому.

Детальніше: АПЕНДИЦИТ: ХАРЧУВАННЯ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ

Користь і шкода чаю та кави для людського організму - це вічне протистояння. Практично кожна людина починає свій день з чашки підбадьорливого напою. Прихильники чаю кажуть, що він набагато краще, а кавомани стверджують, що тільки кава може зарядити енергією на цілий день.

ПЛЮСИ І МІНУСИ

Вчені довели, що кава не приносить такого вже сильного шкоди організму. Однак всілякі телевізійні передачі постійно згадують про достоїнства чаю всіх різновидів та змушують любителів кави задуматися про зміну уподобань.

Детальніше: Що краще чай або кава

Як стверджує історія, йогурт - набагато давніший продукт, ніж може собі уявити сучасний чоловік. З'явився він у далекі часи, коли люди вели, переважно, кочовий спосіб життя, переїжджаючи з одного місця на інше з усіма речами і їжею. Молоко при цьому транспортувалося в спеціальній тарі, виготовленій з козячих шкур. Нерідко воно псувалося і скисало до того, як люди встигали його випити, тому вони почали вживати новий виник продукт. Саме він вважається «прабатьком» сучасного йогурту.

Детальніше: Чи корисний йогурт для дітей?

Останнім часом все більше людей приходить в думки, що можна обійтися без вживання продуктів тваринного походження. До вегетаріанства приходять з різних причин. Часто це бувають медичні показання, але можна чути і про етичні або релігійних переконаннях.

І якщо за часів Толстого, найвідомішого вегетаріанця в дореволюційній Росії, відмова від м'яса чи молока вважався дивацтвом, то сьогодні прихильників цього стилю життя і харчування стає все більше. Так, наприклад, в Італії їх близько 10% від числа всіх жителів, трохи менше в Німеччині, Ізраїлі або Швейцарії. І хоча росіяни не на перших місцях в цьому рейтингу, але 0,7% населення - це досить значна цифра.

Детальніше: Вегетаріанська дієта при вагітності

Пошук по сайту