Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Цукровий діабет - панацея сучасності. Кількість осіб, які зіштовхнулися з цим захворюванням з кожним роком зростає в геометричній прогресії. Після постановки неприємного діагнозу, пацієнт повинен змінити не тільки свій образ життя, але і раціон харчування.

ОСОБЛИВОСТІ ХАРЧУВАННЯ

Для підтримки стабільної і здорової життєдіяльності організму його необхідно постачати не тільки жирами, білками, але і вуглеводами. Крім того, останнім слід займати близько 50% всієї їжі, що надходить в організм людини, що страждає на цукровий діабет.

Однак у таких пацієнтів організм позбавлений можливості самостійно контролювати рівень цукру в крові, тому людина повинна відстежувати його сам.

Тим, хто страждає на цукровий діабет пацієнтам необхідно відмовитися від продуктів, які здатні спровокувати різке зростання рівня цукру в крові.
У цьому питанні без консультації фахівця не обійтися.

КОРИСТЬ

Рис - досить поширений продукт харчування, в деяких країнах є основним. Легко засвоюється продукт практично не має клітковини.
 
Рисова крупа в своєму складі не має простих вуглеводів, зате складних міститься в достатній кількості, а вони не здатні надати на діабетиків негативного впливу.

Велике значення має вміст у рису достатньої кількості вітамінів групи В1, які сприяють нормалізації роботи нервової системи і безпосередньо беруть участь у виробленні організмом енергії. Амінокислоти, що містяться в крупі, беруть участь у виникненні нових клітин.

Дуже важливо відсутність в рисі глютену - речовини, здатного викликати алергічні реакції.
Рисова крупа практично не має солі, тому лікарі раджу вживати її тим людям, які мають проблеми із затримкою води в організмі.

Харчових волокон міститься близько 4,5%. Коричневий рис дуже корисний при захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту.

ЧИ МОЖНА РИС діабетикам

Ще зовсім недавно діабетичним хворим рис рекомендували включати в меню. Однак дослідження американських вчених показали, що білий рис здатний привести до розвитку цукрового діабету 2 типу, з огляду на значний вміст цукру. Виходячи з цього слід вважати, що вживання білого рису небажано людям, що страждають цим підступним недугою. Проте, подібна заборона деяких видів рису не стосується.

У коричневому рисі не містяться прості вуглеводи, а значить і привести до різкого зростання обміну цукру в крові цей компонент не може. Коричневий рис містить складні вуглеводи, селен, водорастворимую клітковину, безліч вітамінів. Перевага цього продукту полягає в тому, що в результаті обробки другий шар лушпиння з нього не видаляється, в зв'язку чим в продукті зберігаються корисні речовини і мікроелементи.

Коричневий рис - прекрасне доповнення до раціону людини, що страждає на цукровий діабет.

Червоний, чорний і дикий рис не просто допускається до вживання, ці різновиди бажано включати в раціон. Користь подібного продукту полягає в його унікальному складі.

Червоний рис - один з найкорисніших. У ньому зазначено вміст величезної кількості білків, вуглеводів і жирів. У м'якій оболонці зерен містяться різні амінокислоти, харчові волокна і вітаміни. Цей вид рису багатий клітковиною, кальцієм і залізом.

У чорному рисі також досить багато вітамінів, амінокислот, білків і жирів. Його цінність для діабетичних пацієнтів вище, ніж у інших видів рису, так як цей продукт має протинабрякові і антиоксидантними властивостями.

Рис, що піддався спеціальній обробці паром, називається пропарений. Якість цього продукту набагато вище, ніж у білого. В результаті такої обробки корисні речовини переносяться з оболонки безпосередньо в саме зерно.

При обробці будь-якого з цих видів рису зберігається максимальна кількість мікроелементів і корисних речовин. Перераховані сорти рису не здатні викликати збій в роботі ендокринної системи.

Незважаючи на користь унікального продукту, зловживати ним все ж не варто.

Кількість з'їденого рису в раціоні потрібно контролювати.

Не всім хворим ці види продукту можуть піти однаково добре.

КОЛИ РИС НЕБЕЗПЕЧНИЙ

Незважаючи на масу позитивних властивостей, рис при цукровому діабеті може бути і протипоказаний за рахунок деяких недоліків.

Білий рис містить цукор, тому діабетикам його не можна вживати ні в якому вигляді.
Часте вживання страв з рису здатне викликати запори.
Висівки частково зберігаються при обробці бурого рису, крім корисних компонентів містять фітинову кислоту. Ця речовина перешкоджає засвоєнню кальцію і заліза.

РЕЦЕПТИ СТРАВ

З рису можна приготувати безліч смачних і різноманітних страв не тільки для здорової людини, але і для діабетика.

ЛЕГКИЙ РИСОВИЙ СУП

Нескладне в приготуванні блюдо здатне поліпшити стан хворого. Для початку готується смачний і ароматний овочевий бульйон. Поки вариво на підході, можна обсмажити 2 головки цибулі і 50 гр. рису на середньому вогні. Найкраще при смаженні використовувати вершкове масло.

З сковороди обсмажені компоненти перекласти в бульйон і варити, поки рис не буде готовим.

РИСОВА КАША

Багато хто не може уявити своє життя без каші, рисової в тому числі. Таке блюдо не повинно містити будь-яких солодких фруктів. Крім того, доведеться забути про кашах швидкого приготування.

Рис при цукровому діабеті 2 типу можна вживати, але тільки обережно. Для різноманітності допускається приготування плову, однак м'ясо слід брати нежирних сортів, краще курячу грудку. Рис, звичайно ж, не білий і морква.

РИБНІ ТЕФТЕЛІ З РИСОМ

Знадобиться будь нежирне рибне філе, яке пропускається через м'ясорубку з цибулею. До отриманої маси додається розмочений скоринка хліба, 2 яйця. Все солиться. Коричневий рис, зварений окремо, додається до рибного фаршу. Після ретельного перемішування формуються невеликі кульки, обвалюються в панірувальних сухарях і обсмажують на олії. Як альтернатива, такі тефтелі можна загасити в томаті.

Рис для діабетиків - продукт дозволений. Головне, виключити з раціону білу його різновид, вибравши йому гідну альтернативу. Зварений на воді, бульйоні або молоці, у вигляді плову або з додаванням горіхів, фруктів - в будь-якому вигляді рис стане гідним доповненням діабетичного столу.

Пошук по сайту