Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Вісімдесяті запам'яталися багатьом не тільки крутими бойовиками за участю Сталлоне, Лундгрена, Ван-Дамма та інших легендарних зірок американського кінематографа, але і прекрасними моделями кросівок. Мінлива мода швидко реагує на впровадження нових технологій і винахід нових матеріалів, що особливо помітно по моделях спортивного взуття. Але хоча сучасні кросівки придбали нові силуети і властивості, спортивне взуття восьмидесятих все ж залишається актуальною.

Детальніше: Найцікавіші моделі кросівок, випущені в 80х роках ХХ століття

Для власниць нестандартних фігур пошиття одягу на замовлення є найкращим способом поповнення гардероба, адже далеко не завжди промислове виробництво одягу може задовольнити потреби конкретної людини. Часто буває так, що вподобана модель одягу випускається тільки в декількох розмірах і потрібного розміру не підібрати.

Детальніше: Вибираємо спортивний одяг для занять фітнес-йогою

Грядущий сезон осінь-зима пропонує сучасним модницям стильні оригінальні кросівки, що відрізняються своєю вишуканістю та ідейної зухвалістю. Знамениті дизайнери радують жінок креативністю і фантазією.

Детальніше: Які кросівки будуть в моді в прийдешньому сезоні

Пульсом прийнято називати частоту серцевих скорочень. При цьому слід розрізняти пульс стану спокою і пульс після виконання фізичних вправ або будь-який інший фізичного навантаження.


Під час тренування пульс стає прискореним, а число його скорочень говорить про величину фізичного навантаження: чим вище навантаження, тим частіше пульс.

Детальніше: Вимірювачі пульсу - не тільки для спорту

Вибір спортивного взуття, зокрема, кросівок завжди актуальний. Це взуття підходить для всіх сезонів. Тим же, хто займається спортом кросівки взагалі просто необхідна частина спортивного одягу. І хороші кросівки відмінні помічники і їм, та й не тільки: здебільшого молодь віддає перевагу саме цей вид взуття, та й домогосподарки, які займаються у фітнес-залах, вибирають кросівки високої якості, зручні та безпечні.

Детальніше: Недорогий якісний одяг і взуття це реально!

При прагненні роздобути ідеальну фігуру, мало буде тільки стежити за тим, що ви їсте. У ваші повсякденні звички повинні увійти також і заняття спортом, фізичні навантаження. Тільки врахуйте відразу, що найбільш позитивний ефект буде досягнутий лише тоді, коли ви почнете займатися спортом із задоволенням.

Детальніше: Жінки і спорт

Дівчата і жінки абсолютно будь-якого віку стежать за собою, за своєю зовнішністю і фігурою. А тому досить часто відвідують тренажерні зали. На жаль, багато з них роблять одні й ті ж самі помилки. Ось про них ми з вами і поговоримо. Слід знати, як правильно займатися, щоб отримати максимум користі від спорту.

Детальніше: Головні помилки жінок при занятті в тренажерному залі

Як добитися ідеальної фігури? Дуже часто у жінок однієї з найголовніших проблемних зон є сідниці. Більшість представниць прекрасної статі незадоволені їх видом, і постійно перебувають у пошуках нових методів, як підняти сідниці, зробити їх більш округлими, пружними і сексуальними. Насправді, секрет простий - фізичні вправи. Саме вони і є тими самими рятівниками для жінок, незадоволених своєю фігурою.

Детальніше: Як підняти сідниці

Однією з головних жіночих проблем у фігурі є не тільки стегна і живіт, а й руки. Найчастіше ділянку від плеча і до ліктя є у них злегка повненьким і це засмучує представниць прекрасної статі. Багато пані не знають, що зробити щоб схудли руки, тому в цій статті мова піде саме про те, як привести в порядок цю частину тіла.

Детальніше: Що зробити щоб схудли руки

Пошук по сайту