Жінкам в допомогу

Український жіночий журнал

Переважна кількість людей із зайвою вагою, скаржачись на свої проблеми, перешкодою до їх вирішення вважають власне статура. Найчастіше можна почути такі судження: «Я не повний, це природна особливість - кістка така!»

Широка кістка або зайва вага?

На нібито широку кістку нарікають ті, хто не в силах розлучитися із зайвими кілограмами: «Якби я була, як подруга, з тонкими кістками, то і худнути не довелося, а тут все одно через широкої кістки стрункою ніколи не станеш!»

Як визначити чи широка в вас кістка

Так що ж це за кістку така? Кого можна назвати її володарем? І як комплекція впливає на стрункість?

Для визначення гармонійності людського тіла прийнято користуватися критерієм, що носить назву індексу Соловйова. Визначити тип конституції досить просто. Потрібно лише виміряти обсяг власного зап'ястя.

Якщо результат для жінок виявляється менше 15 см, а для чоловіків 18 см, то людину можна назвати астеніком і володарем тонкої кістки.

Якщо обхват зап'ястя знаходиться в діапазоні від 15 до 17 см для слабкої статі і від 18 до 20 см для дорослих чоловіків, то людина має нормальне статура і середньої товщини кістки.

При обсязі понад 17 см для представниць слабкої статі і 20 см для чоловіків кістка вважається широкою. Така людина - гіперстенік.

Взагалі, навіть не обов'язкова лінійка або сантиметрова стрічка. Вимірювання можна провести за допомогою власних пальців, обхопивши зап'ясті лівої руки другий човен і відправили звернувши увагу на положення великого і вказівного пальців.

Пальці стикаються у людей з нормальною статурою.

Якщо з'єднати пальці не виходить, людина ставиться до гиперстеническому типу.

А що знаходять один на інший пальці говорять про те, що перед нами астенік з тонкою кісткою.

КРАЩИЙ ПОРАДНИК - ДЗЕРКАЛО

Про вашому типі може розповісти і дзеркало.

У астеніків вертикальні розміри переважають над горизонтальними параметрами. У таких людей довгі кінцівки і шия, подовжені фаланги пальців і часто слабо виражена мускулатура.

Люди нормальної статури пропорційні.

А гиперстеников характеризує переважання поперечних параметрів над поздовжніми. Кістяк таких людей важкий, ноги часто короткі, а стегна, грудна клітка і плечі - широкі.

Але важка кістка - це не діагноз і тим більше не вирок. На те, як людина виглядає, огрядний він або стрункий на 4/5 залежить від способу життя, а не від вроджених особливостей.

Пошук по сайту